بهداشت دهان و دندان

فقط کشورهای حاضر در برجام می توانند از راه حلهای آن استفاده کنند

به گزارش خبرنگاران، آنتونی بلینکن مشاور جو بایدن در واکنش به توئیت ریچارد گلدبرگ درباره اینکه آمریکا می تواند با وجود خروج از برجام، مکانیسم ماشه را فعال کند، نوشت: راهکار های موجود در قطعنامه برای کشورهایی که در توافق هستند در دسترس است. خروج از این...

16 مهر 1399

المان های اصلی و کاربردی در دکوراسیون دفترکار

در هنگام دکوراسیون دفترکار عموماً افزایش بهره وری کارمندان و کیفیت تولیدات، از اهمیت زیادی برخوردار است. در این راستا، المان های اصلی و کاربردی وجود دارند که کارفرمایان باید آن ها را در نظر بگیرند. اولین این عناصر مهم، روشنایی دفترکار است.

6 مهر 1399

50 شب ناآرامی در پورتلند، پلیس تا دندان مسلح آمریکا علیه معترضان به تبعیض نژادی

از زمان شروع تظاهرات ها در آمریکا پلیس به خشونت های بی اندازه ای برای مقابله با معترضان متوسل شده و از روش های مختلف برای سرکوب اعتراضات استفاده نموده است.

30 شهریور 1399

کلاس های تئوری و امتحانات دانشجویان دندانپزشکی تا خاتمه ترم تحصیلی مجازی خواهد بود

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی گفت: پس از 17 خرداد ماه 99 همچنان کلاس های تئوری و امتحانات دانشجویان دندانپزشکی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

4 مرداد 1399

موقع دندان درد چه قرصی بخوریم؟

خبرنگاران/خراسان شمالی مسئول دهان و دندان شبکه بهداشت و درمان مانه و سملقان گفت: تمام درمان های خانگی سنتی یا مدرن، دارویی و... در بهترین حالت می توانند موقت درد دندان را برای مدت محدود تسکین دهند و باید به دندان پزشک مراجعه شود.

4 تیر 1399

ساخت مواد نانویی پیشرفته برای ایمپلنت های پزشکی

محققان دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تهران پیروز به فراوری نوعی از ایمپلنت های دندانپزشکی با آلیاژی مستحکم شدند. آنها این محصول را با استفاده از فناوری نانو توسعه دادند.

26 خرداد 1399

طرز تهیه شیرینی کشمشی

تهیه شیرینی کشمشی یا نان کشمشی یکی از ساده ترین شیرینی ها در خانه است که نتیجه ای مطلوب دارد و با استقبال خوبی رو به رو خواهد شد.

25 اردیبهشت 1399