کتاب

فنون همسریابی برای پسران

پسران برای همسریابی باید با رعایت وقار و متانت با حضور در مجامع، دختران هم کفو خود را بیابند و نسبت به تهیه امکانات زندگی کمال گرا نباشند.

12 اسفند 1399

ازدواج با هدف های اشتباه؛ با این اهداف هرگز ازدواج نکنید!

ازدواج با هدف های اشتباه مانند ثروت یا زیبایی طرف مقابل و یا مصلحت و رضایت خانواده احتمالا با شکست و احساس سرخوردگی همراه خواهد بود.

8 اسفند 1399

خبرنگاران فروش بیش از 20 میلیارد ریالی در دومین روز نمایشگاه مجازی کتاب

تهران-خبرنگاران- مدیر عامل خانه کتاب و ادبیات ایران و رئیس نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از فروش بیش از 20 میلیارد ریال کتاب در روز جاری خبر داد.

1 اسفند 1399

طراحی و ایجاد رشته ای برای تربیت اساتید مسلط بر کتب مرجع دانشگاهی لازم است

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس ایجاد یک رشته مخصوص ترجمه کتب مرجع دانشگاهی و تربیت معلمان زبان انگلیسی برای اهداف تخصصی دانشگاهی را پیشنهاد کرد.

13 بهمن 1399

گلچین بهترین اشعار درباره حسادت

شعر درباره حسادت از ناتوانی در دست یافتن به دلخواه ناشی شده و شاعر به هرچه نزدیک خواسته او است، رشک می برد. اشعار حسادت را در خبرنگاران بخوانید.

27 دی 1399

خالق دونده و تنگسیر؛ امیر نادری و سلیقه سینمایی اش

در آبادان، شهری که نامش به سینما گره خورده، از سینما رکس تا فیلم های ماندگاری که در این شهر ساخته شده، به دنیا می آید. در کودکی مادر و پدرش را از می دهد و خاله اش او و برادرش را بزرگ می کند. در کودکی اش در آبادان کارهایی مثل تخمه فروشی جلوی در سینما، کنترل...

11 دی 1399

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛ سفر به میزبانی کتاب

اگر در حال خواندن این پست هستید احتمالا به کتاب علاقه دارید. اگر به کتاب علاقه دارید احتمالا همیشه در سفرها با خودتان یک کتاب می برید تا فرشته نجاتتان باشد از شلوغی و هیاهوی سفرهای خانوادگی یا خستگی سفرهای کاری.

23 آذر 1399

چگونه با وجود شکست عشقی رابطه جدید سالم برقرار کنیم؟

شکست عشقی یا صدمات روحی می تواند مانعی برای یک رابطه جدید باشد مگر اینکه مسائل ناخودآگاه خود را شناسایی و حل نموده و رابطه ای سالم بسازیم.

12 آذر 1399

50 ایستگاه کتاب در مجتمع های مسکونی تبریز احداث می گردد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی شهردار تبریز از احداث 50 ایستگاه کتاب در مجتمع های مسکونی و تأمین مستمر کتاب های آن ها اطلاع داد.

8 آذر 1399

تکنیک های ساده برای فراموش نکردن درس

فراموش کردن درس یکی از معضلات افراد در جامعه است که برای افزایش یادگیری و همچنین تقویت حافظه راه های زیادی وجود دارد.

23 آبان 1399

مسابقه کتابخوانی هشت بهشت با کتاب خط مقدم ویژه دانشجویان برگزار می گردد

شورای مسابقه کتابخوانی هشت بهشت کتاب خط مقدم را با موضوع پدر موشکی ایران برای چهارمین آزمون از مجموعه مسابقات سراسری دانشجویی کتابخوانی هشت بهشت انتخاب نموده است.

16 آبان 1399

معرفی زیباترین مدل های راه پله برای دکوراسیون داخلی منزل

در مطالب پیشین نمونه هایی از زیباترین مدل های راه پله مناسب برای دکوراسیون داخلی منزل را معرفی کردیم که با طرح های خلاقانه و زیبای خود به راحتی می توانستند به نقطه کانونی دکوراسیون هر مکانی تبدیل شوند. در این قسمت نیز به دنبال همان مطالب به معرفی تعدادی...

13 آبان 1399

واکنش ترامپ به انتشار کتاب جنجالی وودوارد

رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا کتاب خشم خبرنگار معروف آمریکایی روزنامه واشنگتن پست را کسل کننده خواند.

7 آبان 1399

تقویت و افزایش هوش با 10 روش کاربردی و موثر

باهوش تر شدن و بالا بردن ضریب هوشی، چیزی است که افراد زیادی به دنبال آن هستند. بالا رفتن سطح تمرکز و خلاقیت، می تواند به کمک برنامه های آموزشی و تقویتی مغز صورت بگیرد که البته هزینه بر هم هستند. اما بهرحال همه دوست دارند برای تقویت و افزایش هوش تلاش کنند.

3 آبان 1399

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید چیست؟ دشمن یا رسوایی؟

دیدن سگ در خواب می تواند معناهای مختلفی داشته باشد، چرا که سگ از یک نگاه، حیوانی وفادار و خانگی است و از نگاهی دیگر، حیوانی درنده و از دسته گرگ هاست. به هر حال تعبیر خواب سگ سیاه و سفید می تواند مربوط به احساسات و غرایز شما باشد. در این مطلب با ما همراه باشید...

3 آبان 1399

مهارت های یادداشت برداری در کلاس

مهارت های یادداشت برداری در کلاس یک مهارت ضروری برای دانشجویان و از روش های صحیح مطالعه است، اما یادداشت برداری و ادغام اطلاعات از منابع مختلف از جمله کتاب های درسی، آزمایشگاه ها، بحث های آنلاین، سخنرانی ها و یا سمینارها می تواند چالش برانگیز باشد....

2 آبان 1399

نگریستن دقیق و آگاهانه به مسئله مرگ و زندگی زیر نور چراغ مطالعه شبکه 4

مترجم کتاب خیره به خورشید نگریستن، اثر اروین یالوم در هشتمین قسمت از برنامه چراغ مطالعه از راه چاره های غلبه بر وحشت از مرگ می گوید.

13 مهر 1399

قیمت انواع لپ تاپ، امروز 14 مرداد 99

جدیدترین قیمت انواع لپ تاپ در بازار را در جداول زیر ببنید.

5 مهر 1399

ترامپ: آنچه خیلی درباره کتاب مری ترامپ آزارم می دهد، حمله او به پدرم است

مری ترامپ، دختر برادر فوت شده رئیس جمهور آمریکا فرد ترامپ جونیور، در کتاب تازه منتشر شده خود با نام بیش از اندازه و همیشه ناکافی: چطور خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را خلق کردند، ادعا کرد پدر رئیس جمهور یعنی پدربزرگ او یک بیمار روانی بیش فعال بوده که...

23 شهریور 1399

عبدالجبار اصفهانی؛ خوشنویسی با قلم خفی

عبدالجبار اصفهانی، خوشنویس قرن یازدهم هجری قمری است.

11 شهریور 1399
تعداد: (34)