کتاب

ماجرای کشف لاشه 15 فقره چک 450 میلیارد تومانی از منزل طبری

پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری و متهمان دیگر این پرونده، به ریاست قاضی بابایی در شعبه 5 دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار گردید.

15 تیر 1399

انتشار مهمترین اثر جیمز بالدوین پس از 70سال به فارسی

به گزارش خبرنگاران نشر نقش جهان، رمان با کوه در میان بگذار شاهکار جیمز بالدوین را با مقدمه تونی موریسون و ترجمه محمدصادق رئیسی منتشر کرد.

10 تیر 1399

اولین کتاب صوتی داستان های هری پاتر رایگان عرضه شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گودایریدر، شرکت فروشگاه های آمازون اعلام نموده است اولین کتاب صوتی منتشر شده از مجموعه داستان های هری پاتر و مدرسه جادوگری برای دارندگان دستگاه الکسا به صورت رایگان خواهد بود.

24 خرداد 1399

(تصاویر) ایده هایی ساده برای دکوراسیون اتاق های پذیرایی کوچک؛ اتاق پذیرایی را زیبا کنید!

اگر در خانه ای کوچک زندگی می کنید و اتاق پذیرایی یا نشیمن شما کوچک است، حتماً با چیدمان آن دچار مشکل شده اید. جذاب کردن اتاق پذیرایی با انبوهی از وسایل همچون مبلمان و وسایل صوتی و تصویری و دکورها، امری غیر ممکن به نظر می رسد، اما وبسایت Idealhome ایده هایی...

24 خرداد 1399

تخفیف های قرنطینه ای آمازون برای مطالعه کتاب الکترونیک

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایبوک ریدر، مسئولان فروشگاه کتاب آمازون اعلام کردند خدمات نامحدود عرضه کتاب خود در ایام قرنطینه را با حداکثر 40درصد ارائه می کنند. سرویس نامحدود کتاب آمازون اکثراً از طریق کتابخوان الکترونیک کیندل در اختیار کاربران قرار...

21 خرداد 1399

برگزیدگان جایزه پِن آمریکا معرفی شدند

برگزیدگان نهایی جایزه پِن آمریکا 2020 در شاخه های نخستین مجموعه داستان های کوتاه، بهترین کتاب آزاد، بهترین اثر ترجمه شده، مقاله نویسی و زندگی نامه معرفی شدند.

25 اردیبهشت 1399

بعثت پیامبر اکرم (ص)، آغازگر حرکت جهان به سوی نیکی ها

پژوهشگر تاریخ اسلام گفت: جهانی که در جهالت به سر می برد، با بعثت پیامبر اعظم (ص) حرکت به سوی نیکی ها را آغاز کرد.

21 اردیبهشت 1399

تولید برنامه های فرهنگی، هنری و ادبی مجازی در کانون لرستان

خبرنگاران/لرستان مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان لرستان گفت: برنامه های فرهنگی، هنری و ادبی برای بچه ها و نوجوانان در فضای مجازی، توسط مربیان کانون استان در حال تولید است.

4 اردیبهشت 1399

تداوم کرونا در آمریکا باعث شکست ترامپ در انتخابات می گردد

خبرنگاران - گروه بین الملل: شمارش آرای انتخابات مقدماتی حزب دموکرات که روز سه شنبه همزمان در 14 ایالت برگزار گردید نشان از رجحان جو بایدن بر رقیب اصلی اش برنی سندرز داشت.

3 اردیبهشت 1399