اخبار مجلس

اعطای سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو تعیین تکلیف شد

مجلس پیشنهاد اعطای سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو را تعیین تکلیف کرد.

19 فروردین 1400

سامان بازار مسکن با تسهیلات ساخت 300 میلیون تومانی خبرنگاران

عضو کمیسیون مالی مجلس گفت: پرداخت این 360 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به بخش مسکن هیچگونه تورمی در اقتصاد ایجاد نمی کند، البته نقش بانک مرکزی در جلوگیری از انحراف و مدیریت تسهیلات دهی این بخش نیز تاثیرگذار است.

16 فروردین 1400

مصوبه حمایتی مجلس از مشاغل آسیب دیده از کرونا

تهران (پانا) -نمایندگان مجلس برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا، واحدهای صنفی با درآمد صد میلیون در سال را از پرداخت مالیات معاف کردند.

13 فروردین 1400

شهرفروشی دوبرابری

طبق اطلاعات موجود در بودجه مصوب سال 1400 شهرداری تهران، مدیران شهری برای سال آینده، روی 300 میلیارد جرینگی حاصل از چشم پوشی از تخلفات ساختمانی هم حساب کرده اند.

12 فروردین 1400

بایدن: از صحبت درباره ترامپ خسته شده ام

رئیس جمهوری آمریکا از صحبت کردن درباره سلف خود ابراز خستگی کرد و گفت: چهار سال آینده مربوط به ترامپ نیست، بلکه متعلق به مردم آمریکا است.

3 فروردین 1400

لزوم خاتمه حمایت تسلیحاتی انگلیس از عربستان

خبرنگاران، گروه بین الملل: در هفته های اخیر شاهد اوج گیری درخواست ها برای پایان یافتن حملات ائتلاف عربستان سعودی به یمن و پایان رنج مردم این کشور هستیم و در همین رابطه آمریکا و ایتالیا کشورهایی هستند که اقدام به قطع صادرات سلاح به عربستان سعودی و امارات...

29 اسفند 1399

ارسال بیش از 25 هزار پیامک ناجا به رانندگان خاطی طرح کرونا

تهران (پانا) - نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: در راستای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، روز گذشته (چهارشنبه) تعداد 25 هزار و 612 پیامک به رانندگان خاطی و بی توجه به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا ارسال شد.

21 اسفند 1399

قالیباف: رهبری فرمودند سفر به روسیه را تاخیر نیندازید

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره تاکیدات قبلی خود به وزیر خارجه درباره لزوم تمرکزاین وزارت خانه بر حوزه اقتصادی، تاکید کرد: وزارت امور خارجه باید از 20 سال پیش رویکرد خود را از نگاه سیاسی- امنیتی تغییر داده و کاملا اقتصادی- سیاسی می کرد، تا می توانستیم...

18 اسفند 1399

هفت کلمه حرف حساب درباره بودجه 1400

لایحه بودجه 1400 در یک نگاه کلی با رشد 45 درصدی در بودجه عمومی مخارج دولت، رشد 25 درصدی حقوق، رشد 250 درصدی فروش نفت یا اوراق نفت بسته شده و این در حالی است که سهم مالیات در بودجه عمومی 29 درصد است.

9 بهمن 1399

نامه قالیباف به روحانی

رئیس مجلس در نامه ای به رئیس جمهور قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را ابلاغ کرد

12 دی 1399

جزییات فرایند ادامه سال تحصیلی اعلام شد

خبرنگاران : وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای اظهار داشت: اخیرا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی غیررسمی مطلبی درباره چگونگی فرایند ادامه سال تحصیلی جاری از 15آذرماه منتشر شده که مستند نیست.

10 دی 1399

شروع تکمیل ظرفیت برای دستیاری پزشکی، ظرفیت 600 نفری پذیرش

داوطلبان چهل و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که مجاز به انتخاب رشته محل شده اند (اعم از پذیرفته شدگان و مردودین) می توانند از 22 تا 25 آذرماه 96 با مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشکی، رشته محل خود را انتخاب نمایند.

10 دی 1399

قبل از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا پشتیبانی اقتصادی و لجستیکی خوبی از تیم خواهیم داشت

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید، در کوشش است تا پیش از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا، مسائل این تیم حل گردد.

27 آذر 1399

نبود واقع نگری در نرخ گذای پایه صادراتی به ضرر چرخه اقتصادی است

آیت احمدی، رئیس اتاق شهرکرد در گفت وگو با پایگاه خبری اتاق ایران از سیاست گذاری کلان نامناسب در حوزه صادرات گلایه می کند و می گوید: کشور به گفتمان صادرات محور در همه ارکان نیازمند است.

11 آذر 1399

محرومیت سعید آذری از فعالیت های فوتبالی

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با دستور موقت از فعالیت های فوتبالی محروم شد.

3 آذر 1399

بازگشت 4 فروند هواپیمای قدیمی به خط پرواز

تهران (پانا)- رییس هیات مدیره شرکت هواپیمایی آسمان اعلام نمود با انجام اورهال (تعمیرات اساسی) چهار فروند هواپیمای قدیمی این شرکت در آستانه ورود به ناوگان هوایی واقع شده است که باعث صرفه جویی 15 میلیون دلاری می گردد.

26 آبان 1399

عرضه پنج محصول ایران خودرو در طرح پیش فروش شهریورماه

گروه صنعتی ایران خودرو پنج محصول پرطرفدار خود را در طرح پیش فروش مشارکت در تولید شهریورماه عرضه کرده است. ثبت نام در این طرح از امروز چهارشنبه آغاز شده و تا روز دهم شهریورماه ادامه خواهد داشت.

24 مهر 1399

برگزاری سومین جلسه ستاد برگزاری امتحانات واحد تهران غرب، داداندیش: در شرایط کرونا با دانشجویان مدارا کنید

سومین جلسه ستاد برگزاری امتحانات نیمسال دوم 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب برگزار گردید.

23 مرداد 1399

تصویب لایحه مشارکت عمومی- خصوصی، اولویت مجلس یازدهم باشد

رئیس کمیسیون احداث و خدمات فنی و مهندسی اتاق ایران درباره انتظارات فعالان اقتصادی از مجلس یازدهم تأکید می کند که یکی از مسائل فعلی اقتصاد و محیط کسب وکار، تعدد قوانین و مقررات و اجرایی نشدن آن هاست. بر همین اساس او یکی از مهم ترین اولویت های مجلس یازدهم...

20 مرداد 1399

کوشش کردم تحقق برنامه های وزارتخانه را تسریع کنم

به گزارش خبرنگاران (یبنا) آئین تکریم ایوب دهقانکار و معارفه علی اسماعیلی، مشاور اجرایی جدید معاون امور معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور محسن جوادی، معاون امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ نیکنام حسینی پور، مدیرعامل موسسه خانه...

17 مرداد 1399
تعداد: (31)