اخبار مجلس

تصویب لایحه مشارکت عمومی- خصوصی، اولویت مجلس یازدهم باشد

رئیس کمیسیون احداث و خدمات فنی و مهندسی اتاق ایران درباره انتظارات فعالان اقتصادی از مجلس یازدهم تأکید می کند که یکی از مسائل فعلی اقتصاد و محیط کسب وکار، تعدد قوانین و مقررات و اجرایی نشدن آن هاست. بر همین اساس او یکی از مهم ترین اولویت های مجلس یازدهم...

20 مرداد 1399

کوشش کردم تحقق برنامه های وزارتخانه را تسریع کنم

به گزارش خبرنگاران (یبنا) آئین تکریم ایوب دهقانکار و معارفه علی اسماعیلی، مشاور اجرایی جدید معاون امور معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور محسن جوادی، معاون امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ نیکنام حسینی پور، مدیرعامل موسسه خانه...

17 مرداد 1399

عقد قرارداد لژیونرهای هندبال با تیم های اروپایی با شیوه نامه جدید؟

دبیر فدراسیون هندبال درخصوص شیوه نامه جدید فدراسیون برای حضور لژیونرها در تیم های اروپایی توضیحاتی را ارائه کرد.

13 مرداد 1399

وکیل نجفی: در حال تهیه لایحه فرجام خواهی هستیم

وکیل مدافع محمدعلی نجفی گفت: در حال تهیه لایحه فرجام خواهی هستیم و احتمالا اواخر هفته اینده لایحه را به دادگاه می دهیم تا دادگاه آن را به دیوان عالی ارسال نماید.

3 مرداد 1399

ماجرای کشف لاشه 15 فقره چک 450 میلیارد تومانی از منزل طبری

پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری و متهمان دیگر این پرونده، به ریاست قاضی بابایی در شعبه 5 دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار گردید.

15 تیر 1399

حرکت رو به جلو فدراسیون بین المللی ورزش زنان برای شروع به کار

به گزارش خبرنگاران، از جمله مجهولات ورزش در سال گذشته، فدراسیون بین المللی ورزش زنان و شروع به کار آن دوباره آن در کشور بود که با وجود گذشت ماه ها از اخذ مصوبه لازم و انجام اقدامات ابتدایی مانند مشخص سرپرست و محل کار، نتوانست فاز اجرایی به خود بگیرد.

12 تیر 1399

میزان آلودگی موتورسیکلت 18 برابر خودرو

بیش از هفت میلیون موتورسیکلت فرسوده در کشور وجود دارد و این در حالی است که میزان انتشار آلاینده هر موتورسیکلت، بیش از 18 برابر یک خودروی سبک است که همین مساله لزوم برقی کردن موتورسیکلت را نشان می دهد.

2 تیر 1399

ضرورت تصویب قوانین مناسب در مجلس یازدهم برای تسهیل شرایط کسب و کار

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این که شیوع کرونا فشار مضاعفی را بر صنایع وارد کرده است، خواستار تسهیل شرایط تولید شد و گفت: مجلس یازدهم باید دراین راستا قوانین مناسبی را به تصویب برساند.

29 خرداد 1399

بین امتحان نهایی دوره متوسطه و کنکور باید حداقل 20 روز فاصله باشد

دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: از نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی کنکور سراسری در امسال به صورت حضوری و با تاریخ منعطف بر اساس پروتکل های ستاد مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.

19 خرداد 1399

مصوبه شورای عالی کار باید لغو شود ، کرامت انسان ها باید رعایت شود

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم افزایش حقوق، سطح زندگی کارگران را کاهش می دهد، گفت: مصوبه شورای عالی کار باید لغو شود.

18 خرداد 1399

برای بازگشایی مدارس تابع تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستیم

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: تمامی اقدامات لازم برای بازگشایی مدارس و پذیرش دانش آموزان اجرا شده و درخصوص بازگشایی مدارس تابع مصوبات و تصمیمات ستاد مقابله با کرونا هستیم.

7 خرداد 1399

خبرنگاران ترامپ به رغم مخالفت چین پیمان تایوان را امضا کرد

پکن- خبرنگاران- دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بی توجه به مخالفت های چین، پیمانی را در اتحاد با تایوان امضا نموده است که صندلی بین المللی این جزیره را ارتقا می دهد.

25 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آمار مبتلایان به کرونا در کیش به 33 نفر رسید

کیش - خبرنگاران - با ثبت دو بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا آمار مبتلایان به این بیماری در جزیره کیش به 33 نفر رسید.

24 اردیبهشت 1399