استارتاپ

شکوفایی ظرفیت نهفته نیروی انسانی زندان ها با توسعه زیست بوم نوآوری

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس سازمان زندان ها اقدامات تامینی و تربیتی کشور در راستای توسعه نوآوری و کسب وکارهای خلاق و نوآور تفاهم کردند.

17 اردیبهشت 1400

طراحی چیدمان و خرید وسایل خانه با سه کنج

تجربه خرید اینترنتی حتی برای کسانی که همواره اولویت شان خرید حضوری بوده در روزگار همه گیری کرونا به ماجرایی عادی و حتی ضروری تبدیل شده است. ما این روزها چیزهایی را اینترنتی می خریم و در خانه تحویل می گیریم که تا پیش از این شاید حتی تصورش هم برایمان سخت...

13 اردیبهشت 1400

یک ماه از کاروان سرمایه گذاری استانی 100 استارتاپ گذشت

مجموعه 100 استارتاپ، به عنوان پلتفرم سرمایه گذاری مرحله بذری و پیش بذری، به دلیل شیوع موج سوم بیماری کرونا، تصمیم به راه اندازی کاروان سرمایه گذاری استانی به صورت مجازی گرفته است.

10 آذر 1399

کرونا پروژه های ماهواره ای را به تأخیر نمی اندازد

مرتضی براری در تبادل نظر با خبرنگاران، همزمان با هفته جهانی فضا و با توجه به اینکه شعار سال جاری هفته جهانی فضا ماهواره ها زندگی را بهتر می نمایند است، در مورد کاربرد ماهواره ها در زندگی شرح داد.

19 آبان 1399

جزئیات برنامه حمایتی از 5 فناوری آینده ساز اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمدی محمدی امروز در مراسم رونمایی از سکوهای بومی و برامه ملی هوش مصنوعی که در محل معاونت علمی و فناوری برگزار گردید، مطرح کرد: ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتا و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری در راستای تقویت استارت آپ...

9 آبان 1399

هوش مصنوعی ضامن امنیت ملی است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عصر امروز از عظیم ترین مرکز تحقیقات هوش مصنوعی کشور در شرکت دانش بنیان پارت بازدید و از سه سامانه هوش مصنوعی ساها، سهاب و هوشیو رونمایی کرد.

3 مهر 1399

چرا مراکز تعویض پلاک خودرو هنوز به روش سنتی و آفلاین کار می نمایند؟

مراکز تعویض پلاک خودرو که مدتی به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل بودند، از امروز دوباره فعالیت خود را از سر گرفتند و معامله گران خودرو می توانند با مراجعه به این مراکز نسبت به تعویض پلاک و انتقال سند اقدام نمایند.

24 خرداد 1399