یک ماه از کاروان سرمایه گذاری استانی 100 استارتاپ گذشت

به گزارش اهدا بلاگ، مجموعه 100 استارتاپ، به عنوان پلتفرم سرمایه گذاری مرحله بذری و پیش بذری، به دلیل شیوع موج سوم بیماری کرونا، تصمیم به راه اندازی کاروان سرمایه گذاری استانی به صورت مجازی گرفته است.

یک ماه از کاروان سرمایه گذاری استانی 100 استارتاپ گذشت

گروه دانش و فناوری خبرنگاران، با گذشت 4 هفته از کاروان سرمایه گذاری استانی این مجموعه، از مجموع 267 طرح ثبت نامی، 32 تیم به داوری نهایی راه یافتند که در نهایت 8 تیم برای سرمایه گذاری برگزیده شدند، که تا به امروز 4 تیم پیروز به جذب سرمایه قطعی به ارزش یک میلیارد و ششصدو پنجاه میلیون تومان شده اند و مابقی در مرحله بررسی موشکافانه قرار دارند.

مجموعه 100 استارتاپ، به عنوان پلتفرم سرمایه گذاری مرحله بذری و پیش بذری، به دلیل شیوع موج سوم بیماری کرونا و در راستای مسئولیت اجتماعی خود تصمیم به راه اندازی کاروان سرمایه گذاری استانی به صورت مجازی گرفته است، این مجموعه هر هفته در قالب کاروان سرمایه گذاری استانی به یکی از استان ها سفر می کند.

لازم به ذکر است معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز، صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، صندوق نوآوری و شکوفایی، موسسه دانش بنیان برکت، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان خراسان رضوی، بنیاد برکت، شناسا، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان و نهاد های مربوطه استان ها، همراهان 100 استارتاپ در برگزاری کاروان استانی سرمایه گذاری می باشند؛ همچنین این رویداد با همکاری همراهان 100 استارتاپ در سایر استان های کشور نیز به زودی برگزار خواهد شد.

تا به امروز در این کاروان تیم های ویدابیا از استان خراسان رضوی، تیم ویراویراست از استان فارس، ایران نگری از استان قزوین، استودیو بازی سازی دیاکو از استان خوزستان پیروز به جذب سرمایه شده اند. در ماه آینده برنامه این کاروان بدین شرح خواهد بود:

هفته پنجم مورخ 99/08/08 در قالب کاروان سرمایه گذاری کشوری طرح های ثبت نامی کل کشور

هفته ششم مورخ 99/08/15 در استان گیلان

هفته هفتم مورخ 99/08/22 در استان قم

هفته هشتم مورخ 99/08/29 در استان هرمزگان

تیم های استارتاپی می توانند برای ثبت طرح های کسب و کاری خود از طریق سایت 100 استارتاپ به آدرس 100startups.ir اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 486

به "یک ماه از کاروان سرمایه گذاری استانی 100 استارتاپ گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ماه از کاروان سرمایه گذاری استانی 100 استارتاپ گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید