وزیر ارتباطات: این مسیر همچنان ادامه دارد

به گزارش اهدا بلاگ، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات می گوید، یکی از برنامه های اصلی دولت سیزدهم، انتها پروژه اتصال روستاهای بالای بیست خانوار کشور به شبکه اینترنت است.

وزیر ارتباطات: این مسیر همچنان ادامه دارد

به گزارش خبرنگاران، زارع پور در کانال خود نوشت: اصلی ترین سیاست ادامه این پروژه در دولت سیزدهم رعایت هرچه بیشتر اصل عدالت در توسعه ارتباطی بوده است، به این معنی که استان هایی که در این پروژه درصد پیشرفت پایین تری داشته اند، در اولویت قرار گرفته و در آنجا کار با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

او اضافه نمود: به همین دلیل با همت شبانه روزی همکارانم و همراهی اپراتورهای مجری در این طرح، از ابتدای استقرار دولت سیزدهم تا نیمه فروردین امسال تعداد 3425 روستاهی بالای بیست خانوار به شبکه اینترنت متصل شده اند که با احتساب این تعداد روستای تازه، آمار اتصال روستاهای بالای بیست خانوار متصل به شبکه ملی اطلاعات از 80 درصد در ابتدای دولت به 91 درصد تا به امروز رسیده است.

زارع پور به عنوان پی نوشت اضافه نمود: عمده روستاهایی که پوشش اینترنت در آنها برقرار شده است جزو روستاهایی هستند که از نظر وجود زیرساخت هایی مانند جاده، برق و زیرساخت شبکه که الزامات ایجاد پوشش اینترنت است، در مضیقه بوده اند که این موضوع هم سختی و هم هزینه اجرای پروژه را به طرز قابل توجهی افزایش داده است.

او در خاتمه نوشت: این مسیر همچنان ادامه دارد...

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 فروردین 1402 بروزرسانی: 24 فروردین 1402 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 1429

به "وزیر ارتباطات: این مسیر همچنان ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ارتباطات: این مسیر همچنان ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید