واگذاری سهام ایران مال به تایید بانک مرکزی نرسید

به گزارش اهدا بلاگ، تهران (پانا) - بانک مرکزی مراتب عدم تایید فروش بخشی از سهام شرکت توسعه بین الملل ایران مال به شرکت حامی کیان سازه را به بانک آینده ابلاغ کرد.

واگذاری سهام ایران مال به تایید بانک مرکزی نرسید

به گزارش ایسنا، در مکاتبه بانک مرکزی و بانک آینده ضمن تأکید مجدد بر لزوم رعایت مقررات و ضوابط ابلاغی، تاکید شد بانک آینده به قید فوریت اقدام های لازم به منظور لغو واگذاری یاد شده را به عمل آورد و نتایج را به این بانک اعلام کند.

در متن این نامه آمده است:

با اشاره به انتشار آگهی مزایده عمومی واگذاری سهام شرکت توسعه بین الملل ایران مال در هفته های گذشته و همچنین حسب اعلام اخیر آن بانک در تاریخ 14 /10 /1399 مبنی بر فروش بخشی از سهام شرکت مذکور به شرکت حامی کیان سازه که در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال) نیز انتشار یافته است، بدین وسیله اعلام می شود واگذاری سهام شرکت یاد شده به دلیل عدم رعایت برخی ضوابط ابلاغی از جمله مفاد دستورالعمل نحوه واگذاری اموال مازاد مؤسسات اعتباری مصوب یک هزار و دویست و نود و پنجمین جلسه مورخ 27 /03 /1399 شورای پول و اعتبار و وجود برخی ابهامات در نحوه واگذاری، مورد تأیید این بانک نیست.

در ادامه نامه ذکر شده است که با عنایت به مراتب فوق و ضمن تأکید مجدد بر لزوم رعایت مقررات و ضوابط ابلاغی مقتضی است دستور دهید به قید فوریت اقدامات لازم به منظور منتفی کردن واگذاری یاد شده به عمل آمده و نتایج را به این بانک اعلام کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 624

به "واگذاری سهام ایران مال به تایید بانک مرکزی نرسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری سهام ایران مال به تایید بانک مرکزی نرسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید