نماینده مجلس: ما خواستار تجدیدنظر در تعرفه اینترنت هستیم

به گزارش اهدا بلاگ، دیجیاتو نوشت: به گفته او، افزایش غیرمنطقی تعرفه اینترنت بسیاری از پژوهشگران، خبرنگاران و مشاغل مختلف را با مشکل روبرو کرده است.

نماینده مجلس: ما خواستار تجدیدنظر در تعرفه اینترنت هستیم

در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، نایب رئیس اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و کننده مردم میانه، درباره افزایش تعرفه های اینترنت همراه اظهار نظر کرد. او در صحبت های خود گفت که افزایش غیرمنطقی تعرفه اینترنت بسیاری از پژوهشگران، خبرنگاران و مشاغل مختلف را با مشکل روبرو کرده است و خواستار تجدیدنظر در این موضوع شد.

  • خرید تسلا با پرداخت 390 میلیون تومان / عکس

مهدی اسماعیلی در نشست صحن علنی امروز، سه شنبه 19 دی ماه، مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: یکی از مهمترین چالش ها و دغدغه های نیروهای شرکتی و کارگران، نبود امنیت شغلی، منابع پایدار و کاهش شدید قدرت خرید و عدم پوشش کافی بیمه کارگران ساختمانی است و همچنین دریافتی کارکنان وزارت کشور که حجم بزرگ مدیریت کشور را برعهده دارند، از جمله مسائلی است که مورد غفلت قرار گرفته بنابراین ضروری است برای رفع این مسائل دستورات لازم صادر شود.

کننده مردم میانه با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت ها باید متناسب با درآمدها و گرانی و تورم باشد، اضافه کرد: افزایش غیرمنطقی تعرفه اینترنت بسیاری از پژوهشگران، خبرنگاران و مشاغل مختلف را با مشکل روبرو کرده بنابراین خواستار تجدیدنظر در این موضوع هستیم.

او ادامه داد: در راستای سیاست جوانی جمعیت باید توجه به جوانان از شعار خارج شده و حمایت ها عملی باشد زیرا دو صد گفته نیم کردار نیست. همچنین مشکل ازدواج و مسکن و اشتغال جوانان همچنان پابرجا است، چه کسانی در مسیر اجرای مصوبات اثربخش مجلس و دستاوردهای دولت مانع تراشی و ترک فعل می کنند، باید به جد آنها را شناسایی و برخورد با آنها در دستور کار قرار گیرد.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 19 دی 1402 بروزرسانی: 19 دی 1402 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 1502

به "نماینده مجلس: ما خواستار تجدیدنظر در تعرفه اینترنت هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس: ما خواستار تجدیدنظر در تعرفه اینترنت هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید