فعالیت روزبازارهای تهران در صورت تداوم شرایط زرد

به گزارش اهدا بلاگ، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با بیان این امر گفت تا زمانی که شرایط شیوع بیماری در شرایط زرد باشد روزبازارها دایر خواهد بود.

فعالیت روزبازارهای تهران در صورت تداوم شرایط زرد

سید علی مفاخریان در یک برنامه تلویزیونی با بیان این که 40 روزبازار در تهران فعال است که عمدتا روباز هستند، اضافه نمود: روزبازارهای پایتخت فرصتی به ارائه دهندکان کالا خدمات می دهد که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی کسب درآمد نمایند.

وی اضافه نمود: تا زمانی که شرایط شیوع بیماری در شرایط زرد باشد روزبازار ها دایر خواهد بود اما اگر دوباره تهران به شرایط قرمز و بحرانی برسد، مطابق دستورالعمل ستاد ملی کرونا برای فعالیت آن ها تصمیم گیری می کنیم.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با تاکید بر این که روزبازارهای شهرداری تهران فرصتی برای استفاده از ظرفیت شبکه فراوری و توزیع داخلی است، گفت: روزبازارهای تهران با متقاضیان محلی، با تجمع افراد روبرو نمی گردد. ضمن این که فضای روزبازار امکان تهویه مناسب هوا را فراهم می نماید. ملاحظاتی از جمله سنجش تب در ورودی های بازار و نظارت مجموعه های بهداشتی باعث شده که بتوانیم تا حد زیادی شرایط بهداشتی را کنترل کنیم.

مفاخریان توضیح داد: با توجه به شنمایندگی فضاهای تجاری و مالی، هدف شهرداری تهران از برگزاری روزبازارها رونق اقتصاد شهر با استفاده از عرضه کالاها در نهایت سلامت است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 716

به "فعالیت روزبازارهای تهران در صورت تداوم شرایط زرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت روزبازارهای تهران در صورت تداوم شرایط زرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید