ویالی: هیچ علائمی از سرطان در من باقی نمانده است، بیماری ام یک سفر بود

به گزارش اهدا بلاگ، ستاره سابق فوتبال ایتالیا در مبارزه با بیماری سرطان پیروز شده است.

ویالی: هیچ علائمی از سرطان در من باقی نمانده است، بیماری ام یک سفر بود

به گزارش اهدا بلاگ، جان لوکا ویالی، ستاره سابق فوتبال ایتالیا که درگیر مبارزه با بیماری سرطان بود در آخرین اظهارات، حال خودش را خوب توصیف و گفت این بیماری را شکست داده است.

او ابتدا گفت: حال من خوب است. در ماه دسامبر من 17 ماه شیمی درمانی را تمام کردم. یکی از دوره های درمانم 8 ماه بود و دیگری 9 ماه. حتی برای کسی به سرسختی من، از نظر بدنی و روحی مبارزه سختی بود. آزمایش ها نشان می دهند هیچ علائم دیگری از سرطان را در بدنم ندارم. خیلی خوشحالم. به دست آوردن سلامتم باعث شده دوباره خودم را در آینه نگاه کنم. موهایم دوباره در حال رشد هستند و دیگر مجبور نیستم ابروهایم را با مداد رنگ کنم. از این نظر در مقایسه با سایرین احساس خوشبختی می کنم.

او در ادامه افزود: خیلی ها تنها در بیمارستان بودند و فوت شدند. حتی به دلیل ویروس کرونا خویشاوندان آنها نمی توانستند به دیدارشان بیایند و کسی در مراسم خاکسپاری شرکت نکرد. وحشتناک است. این ویروس اثرات مخرب اخلاقی، اقتصادی و احساسی در ایتالیا داشته است. بیماری من یک مبارزه نبود، بلکه یک سفر نام داشت. این بیماری، موقعیتی برای فکر کردن به خودم و درون گرایی بود. خوشحال می شدم اگر این بیماری را نداشتم اما این رخ داد و بنابراین تلاش کردم از آن استفاده کنم. این به شما کمک می کند به خودتان تبدیل شوید!

ویالی شرح داد: شما در زندگی با ترس از مردن مبارزه و به آرزوهای خود فکر می کنید. روی چیزهایی که واقعا دوست دارید، انجام می دهید و می خواهید تمام آن چیزهای خوب برگردند. در این سکوت بزرگی که در طول قرنطینه در اطراف ماست، می توانیم صدای آواز پرنده ها را بشنویم و ببینیم مه چقدر زود برطرف می شود.

ویالی در ادامه افزود: بازگشت فوتبال مساله بزرگی است زیرا دوباره خاطرات زیبای ما کمک می کند تا به زندگی برگردیم. باید از پرستاران و پزشکان حمایت کنیم. آنها انسان های سخاوتمندی هستند که از نظر بدنی و ذهنی بسیار قوی نشان می دهند. بیایید وقتی همه این ماجراها تمام شد، آنها را فراموش نکنیم.

قرار است دستمزد بازیکنان فوتبال به دلیل ویروس کرونا کاهش پیدا کند و ویالی امیدوار است این پول در جای مناسبی خرج شود. او در پایان گفت: فقط ورزشکاران این فداکاری را انجام نمی دهند. اتفاقات انگلیس جالب است. امیدوارم در آینده هرگز بودجه بهداشت کاهش پیدا نکند تا پل ها ساخته شوند و سلامت هر فرد در اولویت اول باشد. وقتی تمام این ماجرا ها تمام شود، ایتالیا می تواند در برگامو با دکترها و پرستاران شادی کند. آن روز فوق العاده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 126

به "ویالی: هیچ علائمی از سرطان در من باقی نمانده است، بیماری ام یک سفر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویالی: هیچ علائمی از سرطان در من باقی نمانده است، بیماری ام یک سفر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید