وضع تحریم های کانادا علیه 9 نظامی ارشد میانمار خبرنگاران

به گزارش اهدا بلاگ، وزارت خارجه کانادا از وضع تحریم هایی علیه 9 مقام ارشد نظامی میانمار به دلیل انجام کودتای نظامی در این کشور اطلاع داد.

وضع تحریم های کانادا علیه 9 نظامی ارشد میانمار خبرنگاران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه کانادا از وضع تحریم های خود علیه 9 مقام ارشد میانمار از جمله فرمانده ارتش این کشور به دلیل کودتای نظامیان این کشور علیه دولت آنگ سان سوچی اطلاع داد.

بر اساس این گزارش، در بیانیه صادر شده از سوی وزارت خارجه کانادا آمده است: مارک گارنو وزیر خارجه (کانادا) امروز بیان کرد که در پاسخ به کودتای ارتش میانمار و بر اساس مقررات مربوط به اقدامات ویژه مالی (در مورد میانمار)، کانادا تحریم هایی علیه 9 تن از اعضای ارشد ارتش این کشور وضع نموده است.

گفته می گردد این تحریم ها با همراهی انگلیس و البته یک هفته پس از وضع تحریم های ایالات متحده علیه این کشور علیه 10 شخص و سه نهاد میانمار وضع شده اند.

گفتنی است دولت انگلیس نیز امروز سه فرمانده ارشد نظامی میانمار را به دلیل نقض حقوق بشر ناشی از کودتای نظامی در این کشور تحریم کرد.

دومینیک راب وزیر خارجه انگلیس امروز با بیان این خبر گفت: ما به همراه متحدین بین المللی خود، ارتش میانمار را مسئول نقض حقوق بشر و تعقیب قضائی مردم این کشور می دانیم.

در تحریم های وضع شده جدید لندن علیه ارتش میانمار، وزیر دفاع، وزیر کشور و همچنین معاون وزیر کشور میانمار به چشم می خورند که این تحریم ها دارایی های آنها در بریتانیا را مسدود ساخته و همچنین از سفر آنها به این کشور جلوگیری خواهد نمود.

برای دریافت خدمات تازه واردین به کانادا با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 754

به "وضع تحریم های کانادا علیه 9 نظامی ارشد میانمار خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضع تحریم های کانادا علیه 9 نظامی ارشد میانمار خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید