شهید نوید به چاپ سوم رسید

به گزارش اهدا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، کتاب شهید نوید روایت زندگی پر از خیر و برکتی است که 16 تیتر سال 1365 در محله تهرانپارس شروع می گردد و صحنه آخرش، در دل صحرای بوکمال سوریه رقم می خورد. همانطور که خود شهید نوید آرزو نموده بود؛ همانطور بی سر، همانطور بی سامان...

شهید نوید به چاپ سوم رسید

شهید نوید مجموعه روایت های جذاب و خواندنی از زبان خانواده، دوستان و همسرشهید است که در هر روایت بخشی از خصوصیات شاخص اخلاقی شهید نوید را مطرح می نماید. قرار دریافت عین متن دست نوشته های شهید نوید در لابه لای روایت های کتاب از خصوصیات ویژه این کتاب است که مخاطب را با فکر و اعتقاد شهید نوید به خوبی آشنا می نماید.

در برشی از کتاب می خوانیم: تا بقیه برسند همین جا روی این سکو بنشینم و نفسی تازه کنم. اگر نوید الان این جا بود می نشست کنارم و آغاز می کرد به خواندن. یادش بخیر. وقتی توی خانه با هم تنها می شدیم، می آمد می نشست لبه اپن آشپزخانه، پاهایش را آویزان می کرد و تکان تکان می داد. بعد هم آغاز می کردن به خواندن. من هم که مشغول کارهای خودم بودم. ناهار را آماده می کردم، ظرف های شسته شده را خشک می کردم و می گذاشتم توی کابینت. ادویه غذا را می چشیدم و نمکش را پنهان از چشم نوید بیشتر می کردم، ولی فکر و حواسم پیش نوید بود.

خلوت مادر پسری مان همواره برکت داشت. برکتش مقتل هایی بود که نویدم می خواند. من هم می نشستم روی جایگاه آشپزخانه و دل می دادم به مقتل خوانی هایش. نور و عطر روضه ها و اشک هایی که سُر می خوردند، روی صورت ماهش، می پیچید توی آشپزخانه کوچک مان، می رفت لا به لای طعم خورشت ها و همراه برنج ها قد می کشید و مثل پیچک ، همه خانه را می گرفت. مادر خوشبختی بودم که خورشتم با آهنگ روضه های پسرم جا می افتاد، نه؟

چاپ سوم کتاب شهید نوید در قطع رقعی و 208 صفحه، به قلم توانای مرضیه اعتمادی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

علاقه مندان برای تهیه کتاب می توانند به وسیله سایت رسمی انتشارات شهید کاظمی https://nashreshahidkazemi.ir/ و یا به وسیله ارسال نام کتاب به سامانه پیغام کوتاه 3000141441 کتاب را با تخفیف تهیه کنند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 863

به "شهید نوید به چاپ سوم رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهید نوید به چاپ سوم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید