تلاش مدیران شکست خورده برای بازگشت به استقلال

به گزارش اهدا بلاگ، از هفته گذشته که احتمال تغییرات مدیریتی در استقلال قوت گرفته فعالیت فعالان مجازی و حامیان این دو مدیر هم چند برابر شده حال آنکه نتیجه عملکرد یکی از این دو در آخرین دوره حضور چیزی به جز ناکامی و اشتباهات مکرر مدیریتی نبوده است و دیگری هم سقوط تاریخی استقلال و فرار محبوب ترین ستاره ها حاصل مدیریتش بوده است.

تلاش مدیران شکست خورده برای بازگشت به استقلال

این مدیران البته غیر از حامیان شناخته شده ای که همیشه به همراه آن ها به استقلال بازگشته اند، مخالفان جدی هم در فضای مجازی دارند که شیوه مدیریتی آن ها را یکی از عوامل مسائل این باشگاه در سال های گذشته دانسته اند. به نظر می رسد این روش های سنتی برای تبلیغات رسانه ای و تصاحب کرسی مدیریت یک باشگاه مطرح دیگر نتیجه ای ندارد و حاصلی برای مدیران خانه نشین نخواهد داشت.

این روز ها این دو مدیر که یکی از آن ها در هرج و مرج امروز باشگاه نقش پر رنگی دارد و فاجعه فعلی استقلال محصول کار های بی حساب و کتاب اوست و دیگری کارنامه اش چیزی جز نابودی استقلال در دوران مختلف حضورش در این باشگاه نبوده به اتفاق یک کلاهبردار که خودش را رییس بالقوه هیات مدیره استقلال می داند در فضای مجازی خودشان را گزینه های استقلال معرفی می کنند و هواداران را از آینده ای که در انتظار باشگاه است می ترسانند.

این کلاهبردار با برخی اعضای سابق هیات مدیره و مدیریت اجرایی استقلال تشکیل تیم داده و اینگونه وانمود می کند که توان مالی بالایی برای حل بحران استقلال دارد، در حالی که اطرافیان او به خوبی می دانند حتی فاقد بنیه مالی اداره یک تیم دسته اولی است. جالب اینجاست که هم این شخص و هم دو مدیر سابق مدعی هستند وزیر آن ها را برای اداره استقلال در نظر گرفته است!

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 987

به "تلاش مدیران شکست خورده برای بازگشت به استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش مدیران شکست خورده برای بازگشت به استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید