اعزام کاروان ایران به المپیک توکیو بدون دغدغه اقتصادی

به گزارش اهدا بلاگ، رییس کمیته ملی المپیک در نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک اعلام نمود که هیچ دغدغه اقتصادی برای اعزام کاروان ایران به بازی های المپیک وجود ندارد.

اعزام کاروان ایران به المپیک توکیو بدون دغدغه اقتصادی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از کمیته مای المپیک، هشتاد و سومین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به ریاست سید رضا صالحی امیری و حضور کلیه اعضا و امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو و سید واعظ موسوی رئیس کمیسیون روانشناسی با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن استاد فارسی آموزشگاه ملی المپیک برگزارشد.

در ابتدای این نشست به آنالیز شرایط تمرینات تیم های مختلف المپیکی و برنامه های اردویی و نحوه آماده سازی آنها و حمایت های لازم از فدراسیون های المپیکی پرداخته شد.

سپس صالحی امیری گفت: کلیه تعهدات به فدراسیون های ورزشی در سال گذشته اعم از پرداخت سهم صد در صدی بودجه فدراسیون ها، پرداخت بورسیه ها وحقوق سهمیه بگیران و کادر فنی عملی شد و علاوه بر آن یاری مازاد بر سهم مصوب فدراسیون ها نیز صورت پذیرفت تا این عزیزان نگرانی نداشته باشند. خوشبختانه برای اعزام کاروان ورزشی ایران به بازیهای المپیک توکیو تمهیدات لازم اندیشیده شده و دغدغه ای بابت تامین منابع ارزی و ریالی با حمایت دولت، مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه وجود ندارد. همچنین نوسازی تجهیزات تخصصی آموزشگاه ملی المپیک نیز در امسال در دستور کار نهاده شده و تا خاتمه نیمه امسال انجام خواهد شد.

سپس سید واعظ موسوی رئیس کمیسیون روانشناسی ورزشی گزارشی در مورد فعالیت های این کمیسیون ارائه کرد و پیشنهاد ایشان جهت برگزاری جشنواره آثار مکتوب روانشناسی کاربردی ورزشی و انجام حمایت های مادی و معنوی لازم در این زمینه مورد تصویب نهاده شد.

در ادامه امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو مهمان دیگر نشست هیات اجرایی امروز کمیته ملی المپیک بود که وی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات اجرا شده و برنامه های در دست اجرا؛ اظهار داشت با توجه به حضور رشته کوراش در این فدراسیون خواهان حمایت های بیشتر از این رشته مدال آور در بازیهای آسیایی و رقابت های بین الملی شد.

در خاتمه نشست، پیشنهادات و درخواست های واصله ازسوی بعضی از فدراسیون ها مورد آنالیز و تصمیم گیری نهایی واقع شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 833

به "اعزام کاروان ایران به المپیک توکیو بدون دغدغه اقتصادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام کاروان ایران به المپیک توکیو بدون دغدغه اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید