شروع فعالیت شماره گذاری پلاک ها از فردا

به گزارش اهدا بلاگ، رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور از شروع فعالیت این مراکز از فردا (پنجشنبه) در شهر های نارنجی و تمدید وکالت نامه خودرو ها در شهر های قرمز اطلاع داد.

شروع فعالیت شماره گذاری پلاک ها از فردا

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی محمدی در خصوص منقضی شدن وکالت نامه خودرو ها گفت: افرادی که وکالت نامه آن ها در ایام تعطیلات کرونایی منتفی شده به تعداد روز های تعطیلی قابل اعتبار است یعنی چنانچه تعطیلات کرونایی در استانی 20 روز بوده و تاریخ وکالت نامه در روز هایی کرونایی به اتمام رسیده باشد، اعتبار آن ها تا سرانجام تعطیلات تمدید می گردد.

وی توضیح داد: البته این امتیاز شامل حال وکالت نامه هایی که قبل از تعطیلات کرونایی یا بعد از تعطیلات کرونایی منقضی شده، نمی گردد و افراد باید برای تمدید آن اقدام نمایند.

سرهنگ محمدی در خصوص فعالیت مراکز شماره گذاری گفت: از فردا (پنجشنبه) فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، گیلان، مازندران، مرکزی، گلستان، کرمانشاه، قم، چهارمحال و بختیاری، همدان و یزد که شرایط کرونا در آن ها قرمز بود و اکنون نارنجی شده است، شروع می گردد.

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور با اشاره به شروع فعالیت مراکز تعویض پلاک در استان های ایلام، اردبیل، بوشهر و سیستان و بلوچستان گفت: با اعلام رنگ بندی جدید شهر ها مراکز تعویض پلاک استان سیستان و بلوچستان و بوشهر باردیگر تعطیل شد و فعالیت این مراکز در استان های اردبیل و ایلام ادامه دارد براین اساس مراکز تعویض پلاک در 13 استان کشور فعال و در دیگر استان ها تعطیل است.

به گفته محمدی، ساکنان 11 استان ذکر شده می توانند اینترنتی نوبت گرفته و برای تعویض پلاک اقدام نمایند، البته فعالیت این مراکز در استان تهران تعطیل است.

منبع: فرارو
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 834

به "شروع فعالیت شماره گذاری پلاک ها از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت شماره گذاری پلاک ها از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید