کلاس های درسی دانشجویان علوم پزشکی از آبان ماه حضوری می گردد

به گزارش اهدا بلاگ، معاونت آموزشی وزارت بهداشت بیان کرد که سال تحصیلی نو دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور از 20 شهریور شروع می گردد.

کلاس های درسی دانشجویان علوم پزشکی از آبان ماه حضوری می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، معاونت آموزشی وزارت بهداشت تقویم نیم سال اول تحصیلی تازه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور بیان کرد و بر این اساس نیم سال تحصیلی دانشجویان علوم پزشکی کشور از روز شنبه 20 شهریور 1400 آغاز می گردد و تا روز چهارشنبه 15 دی ماه ادامه دارد.

زمان حذف و اضافه دانشجویان علوم پزشکی هم دو هفته پس از آغاز سال تحصیلی آغاز می گردد و دانشجویان تا سه هفته مانده به امتحانات انتها ترم می توانند نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نمایند.

امتحانات انتها ترم نیم سال اول تحصیلی دانشجویان علوم پزشکی کشور هم از روز شنبه 18 دی ماه 1400 آغاز می گردد و تا روز پنج شنبه 30 این ماه ادامه دارد.

حق دوست معاون آموزشی وزارت بهداشت بیان کرد که پیش بینی ما این است که از مهر ماه تا اواسط آبان ماه کلاس های درس غیرحضوری و تلفیقی باشد و از آبان ماه کلاس ها به صورت حضوری برگزار شوند.

بعلاوه با توجه به انباشت دروس و این که بعضی دانشجویان در ترم انتهای به سر می برند، ممکن است کلاس های درس با شلوغی بیشتری روبرو شوند و به همین علت بیشتر پذیرش حضوری دانشجویان علوم پزشکی از بهمن ماه خواهد بود تا از ازدحام در دانشگاه ها جلوگیری گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 918

به "کلاس های درسی دانشجویان علوم پزشکی از آبان ماه حضوری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های درسی دانشجویان علوم پزشکی از آبان ماه حضوری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید