زمان پخش آخرین قسمت فصل اول مسابقه ایران تعیین شد

به گزارش اهدا بلاگ، آخرین قسمت از فصل اول مسابقه ایران روز عید سعید غدیر پخش خواهد شد.

زمان پخش آخرین قسمت فصل اول مسابقه ایران تعیین شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، تهیه کننده مسابقه ایران با اشاره به پخش 60 قسمت در فصل اول این مسابقه، گفت: هدف اصلی این مسابقه ایرانشناسی و آشنایی با مسائل و مفاخر کشور است و فصل دوم نیز با همین رویکرد ادامه خواهد داشت.

هاشم رضایت با اشاره به تغییرات فصل دوم این مسابقه پس از ایام عزاداری محرم، اظهار کرد: آخرین قسمت از فصل اول مسابقه ایران روز عید سعید غدیر پخش خواهد شد. در فصل دوم هم، تمام سوالات مختص کشور عزیزمان است، اما در فرم و بعضی بخش ها تغییراتی به وجود خواهد آمد.

وی گفت: اختصاص تمام سوالات به موضوعات فرهنگی اجتماعی ایران در تاریخ مسابقه های تلویزیونی بی سابقه است و این مزیت نسبی در فصل آینده نیز حفظ خواهد شد. شرط اصلی حضور در برنامه، ثبت نام در اپلیکیشن رایگان و مطالعه سوالات است و از این طریق قصد داریم دانش عمومی مردم را نسبت به کشورمان ارتقا دهیم.

رضایت در ادامه درباره اتمام فصل اول برنامه و زمان پخش اولین قسمت از فصل جدید این مسابقه اعلام کرد: مسابقه ایران نیز مثل همه برنامه های تلویزیونی سعی دارد به منظور احترام به نظر مخاطبان، در هر فصل تغییراتی را لحاظ کند. فصل بعدی این مسابقه را با بازی های جدید، بعد از ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) روانه آنتن می کنیم.

مسابقه ایران به تهیه کنندگی هاشم رضایت و کارگردانی سعید رضایت در گروه اجتماعی شبکه یک سیما فراوری می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 340

به "زمان پخش آخرین قسمت فصل اول مسابقه ایران تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان پخش آخرین قسمت فصل اول مسابقه ایران تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید