دوره مجازی بازآموزی بلدهای محلی زنجان برگزار گردید

به گزارش اهدا بلاگ، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: دوره های توانمند سازی بلدهای محلی زنجان برگزار گردید.

دوره مجازی بازآموزی بلدهای محلی زنجان برگزار گردید

به گزارش اهدا بلاگ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان، امیرارجمند سه شنبه 10 تیر ماه گفت: این دوره آموزشی، صبح دوشنبه به مدت 4 ساعت و به صورت غیرحضوری برگزار گردید و در این دوره بیشتر دهیاران شرکت نموده بودند. هدف از برگزاری این دوره، ارتقای سطح آگاهی و توانمندسازی جوامع محلی برای جذب گردشگر است و این دوره ها به صورت رایگان برگزار گردید.

او اضافه نمود: در خاتمه به شرکت کنندگان این دوره مجازی، گواهینامه آموزشی معتبر با تایید وزارت میراث فرهنگی اعطا خواهد شد.

ارجمند گفت: آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات میراث فرهنگی و گردشگری، جغرافیای جهانگردی و اکوتوریسم زنجان، بازی ها و مراسم محلی استان، صنایع دستی زنجان، قوانین و مقررات مربوط به حفظ میراث فرهنگی و طبیعی، زبان و گویش های مختلف استان زنجان، بهداشت سفر و یاری های اولیه، جاذبه های تاریخی و میراث فرهنگی استان زنجان، تاریخ و فرهنگ و اقوام استان زنجان و آموزش عملی اجرای تور از سرفصل های آموزشی این دوره بود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 282

به "دوره مجازی بازآموزی بلدهای محلی زنجان برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره مجازی بازآموزی بلدهای محلی زنجان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید