خبرنگاران آمار جان باختگان کرونا در مازندران 27 نفر شد

به گزارش اهدا بلاگ، ساری - خبرنگاران - روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران آمار جان باختگان ناشی از ویروس کرونا را تا عصر روز دوشنبه در این استان 27 نفر گفت.

خبرنگاران آمار جان باختگان کرونا در مازندران 27 نفر شد

بر اساس روز دوشنبه این روابط عمومی ، آمار جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در این استان نسبت به گزارش 24 ساعت پیش دانشگاه علوم پزشکی مازندران 6 نفر بیشتر شد.

در گزارش قبلی دانشگاه علوم پزشکی مازندران که عصر یکشنبه اعلام شده بود ، تعداد جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در استان 21 نفر اعلام شده بود.

طبق این گزارش آمار قطعی بیماران کرونایی در استان مازندران 633 نفر اعلام شده که نسبت به گزارش قبلی دانشگاه علوم پزشکی که 24 ساعت قبل اعلام شده 13 نفر اضافه شد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تعداد افراد مشکوک به ویروس کرونا را که در بیمارستان و یا مراکز درمانی استان تحت درمان قرار دارند ، حدود یکهزار و 24 نفر گفت.

براساس این گزارش از بدو شیوع ویروس کرونا در استان مازندران تا به امروز 335 نفر بیمار مشکوک به کرونا نیز از بیمارستان و مراکز درمانی استان مرخص شدند.

نخستین بار ویروس کرونا در استان مازندران سی ام بهمن ماه امسال در شهرستان بابل مشاده و اول اسفند هم در باره آن اطلاع رسانی شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 38

به "خبرنگاران آمار جان باختگان کرونا در مازندران 27 نفر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آمار جان باختگان کرونا در مازندران 27 نفر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید