تکرار سناریوهای آب گرفتگی ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) این بار در هندیجان، واکنش استاندار خوزستان چه خواهد بود؟

به گزارش اهدا بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران-بارش رحمت الهی همیشه مورد خوشحالی اهالی کره زمین می گردد اما به سبب ضعف های مسئولان و مدیران ایران این رحمت الهی سبب زحمت برای مردم می گردد که استاندار خوزستان در واکنش به این مدیران، شهردار یکی از شهرها را تعلیق کرد، سؤال اینجاست که استاندار خوزستان در رابطه با مسائل هندیجان چه واکنشی خواهد داشت؟

تکرار سناریوهای آب گرفتگی ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) این بار در هندیجان، واکنش استاندار خوزستان چه خواهد بود؟

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از بندر هندیجان، شهرستان هندیجان از شهرهای محروم و کم برخوردار استان خوزستان است که دولت توجهی به آن ندارد و همیشه مسائل عدیده ای داشته و تا به امروز دولت نتوانسته بر چهره محروم آن دستی بکشد و همان گونه بعد از سالیان سال مانده است.

این بار سناریوهای آب گرفتگی و سیلاب شهر را فراگرفته و در گزارش های در بعضی منازل آب نیز وارد شده است انتظار است بعد از سالیان سال به این شهر محروم توجه گردد. هندیجان از شهرهای مهم خوزستان است که اخیراً در اقدامی عجیب دادسرای آن حذف شده و بدون پشتیبانی قضایی و دادستانی قرارگرفته است.

در این شرایط حساس و خطرناک چه کسی باید علیه مسئولان و مدیران هندیجان اعلام جرم نموده و حقوق عمومی و منافع مردم را استیناف و پیگیری کند. چه کسی باید پاسخگویی کم کاری مدیران شهری در بحث آب گرفتگی ها باشد.

استاندار خوزستان اخیراً در واکنش به بی وجهی مسئولان در بعضی شهرهای این استان یکی از شهرداران را تعلیق کرد و اکنون با تکرار این سناریو در هندیجان واکنش مقام عالی دولت در خوزستان چگونه خواهد بود؟

بیشترین آسیب در حوزه مسکن مهر هندیجان جنوبی را مردم داشته اند که هنوز سیستم فاضلاب شهری،دفع آب های سطحی و آسفالت آن مناطق صورت نگرفته است. سیستم فاضلاب شهری هندیجان هنوز توسط آبفا هندیجان عملیاتی نشده و همچنان شهرداری این شرایط اسفناک را بر دوش می کشد.

گزارش از محمدمهدی صادقی

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 503

به "تکرار سناریوهای آب گرفتگی ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) این بار در هندیجان، واکنش استاندار خوزستان چه خواهد بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکرار سناریوهای آب گرفتگی ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) این بار در هندیجان، واکنش استاندار خوزستان چه خواهد بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید