اکنون جدی ترین مساله درکشور ما مانند دیگر کشور ها بحث کروناست که اطلاع رسانی باید دقیق تر و هوشمندانه تر باشد.

به گزارش اهدا بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- مهدوی، آمار سه ر قمی جان باختگان کرونا مسله عادی نیست و باید دردمندانه و مسئولانه به آن توجه کرد .

اکنون جدی ترین مساله درکشور ما مانند دیگر کشور ها بحث کروناست که اطلاع رسانی باید دقیق تر و هوشمندانه تر باشد.

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درساری،مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران در مصاحبه با خبرنگاران با بیان مطلب فوق گفت: با توجه به ایجاد محدودیت ورود و خروج مردم دربحث پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و کنترل آن، ازاهالی رسانه و فعالین شبکه های اجتماعی انتظارداریم به عنوان موضوعی انسانی و مسئولانه برای این مهم اهمیت قائل شوند .

عباس مهدوی اضافه کرد: اکنون جدی ترین مساله درکشور ما مانند دیگر کشور ها بحث کروناست که اطلاع رسانی باید دقیق تر و هوشمندانه تر باشد .

وی توضیح داد : از رسانه ها انتظار داریم در راستای مطلع سازی جامعه پای کار باشند و از مدیران شبکه های اجتماعی و کانالهای پرمخاطب انتظار داریم مطلعی بخشی موثر را الویت نخست خود قراردهند .

مهدوی اضافه کرد: متاسفانه با توجه به آمار بالای ابتلا افراد به این ویروس و از دست دادن هم وطنانمان، عادی انگاری مردم باید به طور مرتب گوشزد گردد .بی تفاوتی اجتماعی را باید جدی گرفت. صرف بیان امارکرونا موجب عادی انگاری در جامعه شده است. باید به سراغ خانواده هایی رفت که روزانه سوگوار عزیزان خود می شوند .

وی گفت: هر کشور و جامعه ای که این مساله را جدی گرفت درمهار و کنترل آن پیروز بود. حس مسئولیت پذیری اجتماعی باید را در جامعه تقویت کنیم و باید بدانیم همه نسبت به هم مسئولیم .

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران با اشاره به اینکه اکنون فضای نوینی را در فعالیت رسانه ای کشور با خلاقیت ونوآوری باید رقم زداضافه کرد : رسانه های مازندران تا کنون باهمراهی درست درزمینه اطلاع رسانی و مطلعی بخشی به جامعه خوب عمل کردند .این کوشش درموج جدید شیوع ویروس باید با حس دردمندانه و کاهش آمار جان باختگان توام گردد .

وی اضافه کرد:با مراجعه زیاد بیماران به بیمارستان ها زحمات کادردرمان بیشتر شد که این زحمات آنان در رسانه ها می بایست مورد تجلیل قرار گیرد .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 465

به "اکنون جدی ترین مساله درکشور ما مانند دیگر کشور ها بحث کروناست که اطلاع رسانی باید دقیق تر و هوشمندانه تر باشد." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکنون جدی ترین مساله درکشور ما مانند دیگر کشور ها بحث کروناست که اطلاع رسانی باید دقیق تر و هوشمندانه تر باشد."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید