آمار بیماران بستری در کرمانشاه سیر نزولی دارد

به گزارش اهدا بلاگ، استاندار کرمانشاه گفت : برای اینکه کرمانشاه وارد پیک ششم کرونا نشود، باید علاوه بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی، مردم هرچه سریعتر برای واکسیناسیون اقدام نمایند.

آمار بیماران بستری در کرمانشاه سیر نزولی دارد

به گزارش از ، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه گفت : خوشبختانه آمار بیماران بستری در استان به سیر نزولی خود ادامه می دهد، ولی به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی به وسیله افراد، این فرایند کاهشی بسیار کند است.

او گفت : از شروع بحران کرونا تا به امروز استان کرمانشاه پنج پیک کرونا را پشت سر گذاشته و با وجود همه کوشش های اجرا شده، سنگین ترین هزینه ها را در همین پیک آخر متحمل شده ایم.

بازوند با تاکید اینکه مردم باید هرچه سریعتر برای واکسیناسیون اقدام نمایند، اضافه کرد: ستاد ملی کرونا در حال تدوین مصوبه ای است که براساس آن ارائه بعضی خدمات ضروری منوط به ارائه کارت واکسن کرونا می گردد.

او با اشاره به در نظر گرفتن ودیعه مسکن برای مستاجران، اضافه کرد: ودیعه اجاره مسکن برای شهر کرمانشاه 40 میلیون تومان و برای شهرستان ها 25 میلیون تومان با بهره 12 درصد در نظر گرفته شده که مهلت آن تا خاتمه آذر ماه تمدید شده است.

بازوند گفت: مهلت تسهیلات در نظر گرفته شده برای کسب و کار هایی که در ایام کرونا متحمل خسارت شده اند هم یک ماه تمدید شده و افراد می توانند برای دریافت این تسهیلات اقدام نمایند .

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 مهر 1400 بروزرسانی: 15 مهر 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 1014

به "آمار بیماران بستری در کرمانشاه سیر نزولی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار بیماران بستری در کرمانشاه سیر نزولی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید