نتیجه آزمایش کرونای 230 ملوان ناو روزولت مثبت اعلام شد

به گزارش اهدا بلاگ، نتیجه آزمایش کرونای بیش از 200 ملوان ناو هواپیمابر تئودور روزولت مثبت اعلام شده است.

نتیجه آزمایش کرونای 230 ملوان ناو روزولت مثبت اعلام شد

به گزارش گروه بین الملل اهدا بلاگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، نیروی دریایی آمریکا سه شنبه اعلام کرد: بیش از 200 ملوان ناو هواپیمابر تئودور روزولت که کاپیتان آن به خاطر هشدار درباره شیوع ویروس کرونا از کار اخراج شده است، به این ویروس مرگبار مبتلا شده اند.

نیروی دریایی آمریکا افزود: تا عصر سه شنبه 79 درصد خدمه این ناو هواپیمابر آزمایش کرونا داده اند و تا به امروز نتیجه آزمایش 230 نفر مثبت بوده است. نتیجه بیش از 2000 ملوان نیز منفی بوده است.

نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد: در حالی که آزمایش کرونا همچنان در این ناو جنگی ادامه دارد، تعداد ملوانان حاضر بر روی عرشه برای انجام خدمات و فعالیت های عادی کافی است.

این ناو آمریکایی هم اکنون در پایگاه دریایی گوام پهلو گرفته است تا خدمه آن آزمایش کرونا داده و در صورت نیاز قرنطینه شوند.

ناو هواپیمابر تئودور روزولت چند روز پیش کانون توجه رسانه های بین المللی قرار گرفت.

برت کروزیر فرمانده اخراج شده این ناو هفته گذشته پس از ارسال نامه ای که در آن خواستار کمک برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در این ناو هواپیمابر شده بود، از سمتش برکنار شده است.

وی در این نامه نوشته بود: ما در حال جنگ نیستیم. ملوانان نباید جان خود را از دست بدهند. اگر الان اقدام نکنید، قادر به حفاظت از جان ملوانان نخواهیم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 114

به "نتیجه آزمایش کرونای 230 ملوان ناو روزولت مثبت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه آزمایش کرونای 230 ملوان ناو روزولت مثبت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید