لزوم برخورد با واسطه ها و دلالان برای ورود خارجی های بی کیفیت

به گزارش اهدا بلاگ، بیژن ذوالفقارنسب در گفت گو با خبرنگاران در مورد تصمیم وزارت ورزش برای جلوگیری از ورود بازیکنان و مربیان خارجی به تیم های استقلال و پرسپولیس گفت: متأسفانه میزان فوتبالیست غیرحرفه ای که در دو دهه اخیر به لیگ برتر ایران آمدند، آنقدر زیاد بود که منجر به دریافت چنین تصمیمی از سوی وزارت ورزش شد.

لزوم برخورد با واسطه ها و دلالان برای ورود خارجی های بی کیفیت

وی اضافه نمود: بر هیچکس پوشیده نیست که مسائل مالی کشور و تحریم های ارزی که صورت گرفته، تأثیر بدی را بر زندگی افراد جامعه گذاشته است. با این حال شاهد بودیم که بعضی روابط سبب شد تا در چنین وضعیتی باز هم عده ای سوءاستفاده نمایند و برای رسیدن به اهداف شخصی خود، از بازیکنان آماتور دعوت نموده تا به فوتبال ایران بیایند.

کارشناس فوتبال ایران ضمن اشاره به لزوم برخورد با پدیده دلالی گفت: اگر قرار است کار را به شکل ریشه ای دنبال کنیم، باید با افرادی که در طول این مدت از پول باشگاه ها که بیشتر بیت المال بوده و دلالی نموده اند، برخورد کنیم. نمی توان نقش واسطه گری آنها را نادیده گرفت که چه ضربه های جبران ناپذیری را به اعتبار فوتبال ایران در مجامع ورزشی بین الملل زده اند.

ذوالفقارنسب گفت: مربیان اندکی بوده اند که تأثیر خوبی در کسب موفقیت برای تیم های ایرانی در سطح باشگاهی و ملی داشته اند به همین دلیل ضروری است تا آئین نامه ای را برای ورود بازیکن و مربی خارجی تنظیم کنیم تا افرادی که کیفیت فنی لازم را دارند، در جهت پیشبرد اهداف کلی فوتبال ایران جذب شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 197

به "لزوم برخورد با واسطه ها و دلالان برای ورود خارجی های بی کیفیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم برخورد با واسطه ها و دلالان برای ورود خارجی های بی کیفیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید