قطعات تزئینی خودرو فراوری داخل شد

به گزارش اهدا بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی روحیه مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان گفت: آبگیر شیشه، نگه دارنده و گردگیر شیشه، نوار دور در، زه سقف، دور شیشه و نوار مخملی از جمله محصولات تولیدی این مجموعه است. شرکت ما از معدود مجموعه های تولیدکننده قطعات کامپوزیتی کاربردی در خودروها محسوب می گردد.

قطعات تزئینی خودرو فراوری داخل شد

وی اضافه نمود: آبگیر شیشه تولیدی شرکت ما از جمله قطعات پلیمری بدنه است که مانع ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران، گرد و غبار داخل درز بین شیشه و در خودرو می گردد. همچنین درز بین در و شیشه ها را هم پوشش می دهد. این محصول باعث گردزدائی شیشه هنگام بالا و پایین رفتن می گردد.

این فعال دانش بنیان ادامه داد: نگهدارنده و گردگیر شیشه هم محصول دیگر مجموعه ما است. این قطعه پلیمری بدنه هم مانع ورود گرد و غبار به داخل درز بین شیشه و در خودرو می گردد. این محصول صدای پنجره ماشین هنگام عبور از دست انداز را کاهش می دهد.

روحیه اعلام کرد: نوار دور در هم قطعه ای پلیمری- تزئینی و عایق و پوشاننده فضای حائل میان بدنه و شیشه خودرو است که باعث جلوگیری از نفوذ مایعات و غبار به داخل اتاق ماشین می گردد.

این فعال فناور ادامه داد: زه سقف هم از جمله قطعات پلیمری بدنه است که از ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران و گرد و غبار به داخل درز بین شیشه خودرو جلوگیری می نماید. همچنین درز بین ستون و شیشه ها را هم پوشش می دهد.

وی اضافه نمود: از دیگر قطعات پلیمری بدنه خودرو دور شیشه است که مانع ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران و گرد و غبار به داخل درز بین شیشه خودرو می گردد. نوار دور در هم از نظر عملکردی عایق و پوشاننده فضای حائل میان بدنه و شیشه خودرو است که از نفوذ مایعات و غبار به داخل اتاق خودرو جلوگیری می نماید.

روحیه گفت: از دیگر قطعات پلیمری کاربردی در خودرو نوار مخملی است که داخل در خودرو نصب می گردد. این قطعه به راهنمایی شیشه و جلوگیری از اصطکاک بین شیشه و در زمان بالا و پایین رفتن آن یاری می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 621

به "قطعات تزئینی خودرو فراوری داخل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعات تزئینی خودرو فراوری داخل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید