طلایی: اقای حناچی کدام ملک را از من پس گرفتید؛ لطفا سندش را منتشر کنید

به گزارش اهدا بلاگ، عضو سابق شورای شهر در واکنش به اظهارات شهردار تهران گفت: اقای حناچی با سند و مدرک بگوید کدام ملک را ازمن پس گرفته است.

طلایی: اقای حناچی کدام ملک را از من پس گرفتید؛ لطفا سندش را منتشر کنید

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مرتضی طلایی نائب رئیس سابق شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات اخیر شهردار تهران، اظهار کرد: جناب آقای حناچی، شهردار محترم تهران در مصاحبه امروز خود مطالبی را بیان کردند که لازم است نکاتی را به ایشان یادآور شوم. ایشان به صراحت بیان کردند که ملکی یا املاکی را از من بازپس گرفته اند. این ادعای دروغ، متضمن مقدماتی است، یعنی ملکی متعلق به شهرداری در اختیار بوده و من از پس دادن آن خودداری نموده ام، سپس مجموعه تحت امر ایشان می بایست اقدام به صدور اخطار می کرد و نهایتاً در طی روندی، ملک مزبور بازپس گرفته می شد.

وی ادامه داد: حال از شهردار راستگو و توانمند تهران میخواهم که ضمن انتشار این مکاتبات و صورت جلسات، زمینه سیه رو شدن شخص یا اشخاصی که ملک شهرداری را بازپس نمی دادند فراهم کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: آقای شهردار در مصاحبه خود اشاره کردند که املاکی از شهرداری به نام افرادی واگذار شده و سند به ثبت رسیده و ایشان نمی توانند در خصوص آن کاری کنند. از طرفی من به عنوان یک شهروند به جای ایشان، از این ناتوانی احساس شرم می کنم، و دیگر بار از ایشان می خواهم، اگر یک سانتیمتر از اسناد مورد اشاره به نام من یا بستگان من ثبت شده، آن را منتشر کنند و همچنین شهامت داشته و هر موردی را که در آن اجحافی به بیت المال و املاک مردم شده، افشا کنند تا من هم در کنار ایشان قرار بگیرم.

طلایی با بیان اینکه اینجانب در دفعاتی از شخص آقای شهردار و تخصص شان در امور شهرداری دفاع نموده ام، گفت: اگر نقدها من به وضع اسف بار اداره شهر به مذاق ایشان و اذناب شان خوش نیامده، به عنوان یک دوست، توصیه میکنم، با دلیل و سند به میدان آمده و جوابگوی کارنامه پرافتخار خود در تغییر اسامی خیابان ها باشند. تا آنکه با اتهام زنی بی سند، بیشتر خود را رسوا و شرمنده کنند.

نائب رئیس سابق شورای شهر تهران در خاتمه خاطر نشان کرد: جناب حناچی! در ماه های قبل و در برابر نقدها من، اذناب شما در فضای حقیقی و مجازی، همین اتهام های شما را به شیوه های مختلف تکرار کردند و در برابر مطالبه سند و مدرک، فرار را بر قرار ترجیح دادند، حال که شما خود به میدان آمدید، خوب است تا شرافت و صداقت خود را ثابت نموده و اسناد مورد اشاره من را منتشر کنید. امیدوارم در وجود شهردار محترم، میزان بیشتری از، شجاعت و صداقت، به نسبت ترول های مجازی وجود داشته باشد وگرنه اتهام زنی بی پشتوانه و سند، در حافظه جمعی مردم ایران، یادآور رفتار های گروهک هایی است که نه از سوء قصد به جان ملت ابایی داشتند و نه از حمله به آبروی مردم، پرهیزی.

یک بار هم که شده، به جای سخن های بی پایه، با مدرک و سند صحبت کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 562

به "طلایی: اقای حناچی کدام ملک را از من پس گرفتید؛ لطفا سندش را منتشر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلایی: اقای حناچی کدام ملک را از من پس گرفتید؛ لطفا سندش را منتشر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید