دانشگاه آزاد تبریز قهرمان لیگ دوچرخه سواری کوهستان شد

به گزارش اهدا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، اولین مرحله لیگ مسابقات دوچرخه سواری کوهستان 14 مهرماه در ماده کراس در رده بزرگسالان و در 10 دور با مسافت 40 کیلومتر در پارک جنگلی چیتگر برگزار گردید که در خاتمه محمد پور شریف از دانشگاه آزاد تبریز به عنوان قهرمانی رسید. فراز شکری از آموزشگاه فراز دوم شد و پرویز مردانی از دانشگاه آزاد تبریز در صندلی سوم نهاده شد.

دانشگاه آزاد تبریز قهرمان لیگ دوچرخه سواری کوهستان شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

در انتها این رقابت ها تیم دانشگاه آزاد تبریز به عنوان قهرمانی رسید.

همچنین مرحله اول لیگ کوهستان مردان در رده جوانان با قهرمانی دوچرخه سوار تیم دانشگاه آزاد تبریز به انتها رسید.

در این بخش یاشار معصومی از دانشگاه آزاد به مقام قهرمانی رسید. امیر حسین ابراهیم پور از تیم خط انتها مشهد توانست در صندلی دوم قرار گیرد و مانی فرجی از هیأت زنجان در رده سوم قرار بگیرد.

مسابقات جوانان در 8 دور به مسابقات 32 کیلومتر برگزار گردید.

در بخش دانهیل بزرگسالان امین نجفی از مس کرمان قهرمان شد، طاها قابلی از بایک شاپ قابلی در رده دوم ایستاد و حسین زنجانیان از بایک شاپ زنجانیان توانست بر سکوی سومی بایستد.

همچنین در مسابقه دانهیل در رده جوانان حمید رضا فتحی از هیأت البرز بروی سکوی قهرمانی ایستاد، نوید فلاح از مس کرمان دوم شد و امیر محمد اسدیان از تیم هورسان رامسر بر صندلی سومی ایستاد. در رده جوانان دوچرخه سوار تیم هیأت البرز به عنوان قهرمانی رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 441

به "دانشگاه آزاد تبریز قهرمان لیگ دوچرخه سواری کوهستان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه آزاد تبریز قهرمان لیگ دوچرخه سواری کوهستان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید