حرکت عجیب پرسپولیسی ها در سفر به اصفهان

به گزارش اهدا بلاگ، کاروان پرسپولیس تصمیم گرفته است در سفر به اصفهان با خود آب معدنی جهت مصرف اعضای تیم همراه ببرند. شاید این تصمیم برای جلوگیری از اتفاقی مشکوک باشد که حدود 9 سال پیش افتاد.

حرکت عجیب پرسپولیسی ها در سفر به اصفهان

ماجرا به مهرماه سال 1391 برمی گردد. در حالی که پرسپولیس با مانوئل ژوزه روزهای خوبی را پشت سر نمی گذاشت، هواداران این تیم به مسابقه حساس با سپاهان در اصفهان دلخوش کرده بودند تا شاید این بازی استارت موفقیت های تیم شان باشد. در جریان مسابقه ای که با گل های جواهیر سوکای و عادل کلاه کج به سود سپاهان تمام شد، اتفاقاتی فراتر از فوتبال رخ داد؛ هرچه از زمان بازی سپری شد، بازیکنان پرسپولیس یکی یکی مسموم و دچار تاربینی و سرگیجه شده و به طرز عجیبی قادر به تشخیص زمان بازی نبودند. انتشار فیلمی از رختکن پرسپولیس بعد از مسابقه که همه بازیکنان روی زمین افتاده اند و شرایط جسمانی خوبی ندارند، همه چیز را به خوبی نشان می داد.

در آن مقطع محمد نوری کاپیتان سرخ های پایتخت مصاحبه و گفت که اصلا در زمین تعادل نداشته و حتی نتیجه بازی را از امید ابراهیمی هافبک وقت سپاهان پرسیده که باعث خنده او شده است. جالب اینکه سعید شیرینی سرپرست سابق پرسپولیس هم حالش بد شد. او در خاتمه بازی در رختکن روی تخت افتاد و توان حرکتی نداشت. این جنجال منتهی به همین جا نیز نشد و بعد از بازی پزشک پرسپولیس آزمایشاتی را برای یافتن علت مسمومیت روی بازیکنان انجام داد، اما بعد از مدتی ادعا کرد که نتیجه آزمایشات به سرقت رفته تا موضوع آب های آلوده مطرح شده و یکی از عجیب ترین اتفاقات تاریخ فوتبال ایران رقم بخورد.

محسن بنگر سال ها بعد در این ارتباط گفت: من معمولا بین دو نیمه و آخر بازی آب نمی خوردم، اما آن بازی بین دو نیمه ایزواستار خوردم. در جریان مسابقه خوب بودم، اما از بعد بازی هیچ چیز یادم نمی آید. فقط می دانم گوشی ام را جا گذاشتم. از ورزشگاه هم که بیرون رفتیم و رسیدیم تهران سیدجلال حسینی مرا به خانه رساند و حالم خوب نبود تا اینکه فردای بازی خوب شدم. هیچ چیز دیگری هم یادم نیست!

حالا حدود 9 سال از آن ماجرا گذشته است اما پرسپولیسی ها هنوز فراموش نکرده و حتی این بار هم قصد دارند از تهران با خود آب معدنی به اصفهان ببرند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 826

به "حرکت عجیب پرسپولیسی ها در سفر به اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت عجیب پرسپولیسی ها در سفر به اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید