تکذیب کابینه منتشر شده منتسب به رضایی

به گزارش اهدا بلاگ، رضایی گفت: فهرست کابینه که با عنوان اقتصاد پویا منتشر شده، صحت ندارد.

تکذیب کابینه منتشر شده منتسب به رضایی

به گزارش ایسنا، امیدوار رضایی ضمن تکذیب فهرست های منتسب به محسن رضایی که با عناوین گوناگون در فضای مجازی منتشر می شود، گفت: تحقق دولت قوی و کارآمد و شکل گیری ایران بزرگ اقتصادی با بهره گیری از جوانان کشور و کادرسازی و جانشین پروری، همواره مورد تاکید محسن رضایی بوده، ولی لیست اخیر درباره کابینه احتاقتصادی رضایی در صورت کاندیداتوری، که با تیتر اقتصاد پویا منتشر شده، صحت ندارد.

وی گفت: دعوت های مکرری از سوی دلسوزان کشور و انقلاب که نگران توان افزایی اقتصاد ملی و موفقیت کشورمان در جبهه بزرگ نبرد اقتصادی هستند، برای کاندیدا شدن رضایی مطرح شده است. بویژه که ایشان بعنوان یک فرمانده، توان کمک به کشور در عبور از بحران ها را دارد و از طرف دیگر به عنوان یک اقتصاددان باتجربه شناخت کامل و دقیقی از اقتصاد کشور دارد و نیز توان کار با جوان ها را دارد و اکنون بالغ بر 60 درصد مدیران دبیرخانه مجمع تشخیص را از افراد زیر 40 سال منصوب نموده است.

وی اضافه نمود: سامانه مردم یار که ابتکار محسن رضایی در ارتباط با مردم و کارشناسان و صاحبنظران است، برای اخذ نظرات و پیشنهادات راه اندازی شده است. از همه مردم تقاضا داریم که هر نوع پیشنهاد سازنده را از طریق آن سایت با رضایی در میان بگذارند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 776

به "تکذیب کابینه منتشر شده منتسب به رضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب کابینه منتشر شده منتسب به رضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید