تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس، صرفا در فضای مجازی، تدوین پروتکل های بهداشتی برای انتخابات

به گزارش اهدا بلاگ، دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: پروتکل های بهداشتی برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی تدوین شده است.

تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس، صرفا در فضای مجازی، تدوین پروتکل های بهداشتی برای انتخابات

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، سید اسماعیل موسوی در همایش معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور که به صورت ویدیوکنفرانس در محل وزارت کشور برگزار گردید، با بیان اینکه بعد از نشست های متعدد با متولیان حوزه بهداشت، در نهایت قرار بر برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی شد، گفت: با هماهنگی کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت مقابله با بیماری کرونا، پروتکل های بهداشتی جهت برگزاری انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی تدوین شده است.

دبیر ستاد انتخابات کشور ادامه داد: هدف ما حفظ سلامت شرکت کنندگان در انتخابات است و روسای دانشگاه های علوم پزشکی استان ها هم عضو ستاد انتخابات استان می شوند تا نظارت دقیق تری بر رعایت اصول بهداشتی در فرایند انتخابات داشته باشند.

وی اضافه نمود: ستادهای تبلیغاتی نامزدها در 9 استان کشور فعالیتی نخواهد داشت و تبلیغات انتخاباتی صرفا در عرصه مجازی صورت خواهد گرفت.

موسوی همچنین با اشاره به این که کوشش داریم تا زمینه استفاده از ظرفیت های صدا و سیما را در استان ها برای نامزدها فراهم سازیم، گفت: استفاده از ظرفیت های اطلاع رسانی صدا و سیما شرایط مناسبی را برای نامزدها جهت ارائه برنامه ها و ایده هایشان با مردم حوزه انتخابیه خود ایجاد می نماید.

مدیر کل انتخابات وزارت کشور در انتها خاطر نشان کرد: کوشش بر این است که تا حد امکان انتخابات در محیط های باز برگزار گردد تا به توقف چرخه انتقال بیماری کمک برساند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 352

به "تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس، صرفا در فضای مجازی، تدوین پروتکل های بهداشتی برای انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس، صرفا در فضای مجازی، تدوین پروتکل های بهداشتی برای انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید