با 20 میلیون وام دیجی پی کالای دلخواهت رو از خبرنگاران قسطی بخر

به گزارش اهدا بلاگ، خرید اقساطی کالا مفهومی آشنا برای مصرف کنندگان است. امروزه با وجود دغدغههای مالی، خانوادههای ایرانی سعی در برنامهریزی برای پرداخت هزینههای پرنوسان زندگی خود دارند و چشم پوشی از این هزینهها در بسیاری اقلام مانند خرید لوازم برقی ضروری مانند ماشین لباسشویی و یخچال و یا لوازم الکترونیکی مانند گوشیموبایل سخت است. پسانداز، وام یا قرض کردن پول راههای مناسبی برای تهیهی لوازم ضروری زندگی امروز به شمار میروند اما در کنار این راهحلها امروزه خرید قسطی از جهت پلتفرمهای آنلاین ارائه دهندهی اعتبار به عنوان گزینهای سریع و کم زحمت برای انجام خرید قسطی مطرح شده است.

با 20 میلیون وام دیجی پی کالای دلخواهت رو از خبرنگاران قسطی بخر

در شکل سنتی خود خرید اقساطی همیشه احتیاجمند ارائهی ضامن معتبر و مدارک مختلف است. این در حالی است که پلتفرمهای آنلاین تمامی مراحل خرید اقساطی را با سادگی بیشتری همراه کردهاند. خرید قسطی در شرایط فعلی و با توجه به احتیاج خانوادهها میتواند یک تصمیم اقتصادی هوشمندانهو کمککننده باشد. با این روش مصرفکنندگان میتوانند به جای پرداخت هزینهی کامل کالا، مبلغ آن را به اضافهی درصد سودی که عموما از تورم کمتر است در دورهی زمانی دلخواه خود بازپرداخت کنند.

مزایای خرید قسطی

افزایشقدرتخریداقساطیلوازمخانگی

خرید اقساطی به مصرف کنندگان اجازه میدهد تا بدون نگرانی از بودجهای که برای خرید یک کالا در نظر گرفتهاند کالای دلخواه خود را خریداری کنند. پویایی بازارهای لوازم وارداتی و برقی همیشه معادلهی بین پسانداز و قیمت کالا را برهم میزند و خرید قسطی راه حلی مناسب برای فائق آمدن بر این مشکل است.

خریداقساطیفوریلوازمدیجیتال

حتی افرادی که برای بودجهی ماهانهی خود برنامهریزی میکنند ممکن است با شرایطی غیرمترقبه روبهرو شوند و پساندازی برای هزینههای عظیم نداشته باشند. این روزها گم کردن یک گوشی موبایل از هر کدام از برندهای اپل، سامسونگ و… یا خراب شدن یکی از لوازم الکترونیکی مانند لپتاپ یا کامپیوتر گرانتر از همیشه تمام میشود.

در شرایطی که بدون برنامهریزی قبلی احتیاج به خرید یک کالای دیجیتال پیدا میکنید خرید اقساطی یک گوشی موبایل سریعترین راهحل به نظر میرسد.

خریدیکهشماراپولدارترخواهدکرد

از آنجایی که نرخ بهره و بازپرداخت ماهیانه در بیشتر پلت فرمهای خرید اقساطی ثابت است، مصرف کنندگان امکان پیدا میکنند تا گردش حساب و هزینههای نقدی خود را بر این اساس برنامهریزی و مدیریت کند و با بالا رفتن تورم برای بازپرداخت هزینهی کالای خریداری شده نگرانی نداشته باشد.

یکی از بهترین پلتفرمهای آنلاین خرید اقساطی به وسیله اپلیکیشن دیجیپی است که به عنوان یکی از شرکتهای گروه خبرنگاران فعالیت مینماید. دیجیپی به کاربران خود امکان میدهد تا بدون احتیاج به ضامن و با ارائهی یک برگ چک صیادی به نام کاربر یا اقوام درجه یک وی نسبت به دریافت اعتبار و خرید اقساطی از مجموعهی کالاهای وب سایت خبرنگاران در دستههای گوناگون کالایی اقدام کند. وب سایت خبرنگاران در حال حاضر میزبان بیش از 2.5 میلیون کالای آماده برای فروش است و به همین دلیل کاربر دیجیپی امکان دسترسی به طیف گستردهی کالاهای دلخواه خود در سبد خرید خود و پرداخت یک جا را خواهد داشت.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 454

به "با 20 میلیون وام دیجی پی کالای دلخواهت رو از خبرنگاران قسطی بخر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با 20 میلیون وام دیجی پی کالای دلخواهت رو از خبرنگاران قسطی بخر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید