اهدای 5000 بسته سلامتی به نیازمندان، آغاز پویش بزرگ پاندمی امید

به گزارش اهدا بلاگ، همزمان با اهدای 5000 بسته سلامتی از محل مشارکت هموطنان در پویش نذر سلامتی ویژه اقشار محروم، پویش بزرگ پاندمی امید آغاز شد.

اهدای 5000 بسته سلامتی به نیازمندان، آغاز پویش بزرگ پاندمی امید

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا زالی، رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در مراسم اهدای بسته های سلامتی که در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار گشت، اظهار کرد: در مرحله اول از محل کمک های مردمی پویش نذر سلامتی که به همت ستاد مقابله با کرونا راه اندازی شد، 5 هزار بسته سلامتی آماده توزیع ویژه اقشارمحروم است.

وی جلب مشارکت مردمی را برای ارتقا سلامت و افزایش آگاهی را یکی از مهم ترین اهداف این پویش ذکر کرد و ادامه داد: مناطق کمتر برخوردار در حاشیه تهران و در ادامه سایر مناطق سراسر کشور تحت پوشش طرح نذر سلامتی قرار خواهند گرفت.

زالی ادامه داد: امروز بیش از 5 هزار بسته که شامل 300 هزار عدد ماسک، 500 هزار محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح، لوازم و اقلام بهداشتی در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از مشارکت سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی در این طرح خبر داد و اضافه نمود: با همکمک مراقبین بهداشتی و شناسایی محلات و نقاط آسیب پذیر این بسته ها توزیع خواهد شد.

وی استمرار طرح پویش نذر سلامتی را خواستار شد و تاکید کرد:پویش بزرگ تری با نام پاندمی امید که برگرفته از مفهوم پاندمی و سرایت پذیری فعالیت های خیر است در حال شکل گیری است.

زالی توضیح داد:پاندومی امید با هدف همکاری مردم و خیرین کلید خواهد خورد؛ به این معنی که مردم با هر پتانسیل و صنف اجتماعی می توانند برای ارتقا سلامت و ریشه کنی کرونا این طرح مشارکت کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 532

به "اهدای 5000 بسته سلامتی به نیازمندان، آغاز پویش بزرگ پاندمی امید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای 5000 بسته سلامتی به نیازمندان، آغاز پویش بزرگ پاندمی امید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید