اقدامات کنترلی و پیش گیری از آتش سوزی درختان و علف های هرز در بوستان ها و معابر مرکز شهر

به گزارش اهدا بلاگ، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 11 گفت: به منظور پیش گیری از احتمال آتش سوزی در بوستان ها و معابر بخش مرکزی شهر تهران اقدامات کنترل و پاکسازی علف های هرز انجام شد.

اقدامات کنترلی و پیش گیری از آتش سوزی درختان و علف های هرز در بوستان ها و معابر مرکز شهر

به گزارش گروه اجتماعی اهدا بلاگ، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11، کورش خرد با اشاره به آغاز فصل گرما و احتمال بروز آتش سوزی در بوستان ها از انجام عملیات برای جلوگیری از بروز چنین حوادثی در بوستان ها و فضا های سبز محله های مرکزی شهر تهران خبر داد.

خرد در این باره افزود: جمع آوری سرشاخه های خشک درختان در بوستان ها و معابر، تخلیه سطل های زباله پارکی به صورت مستمر، استقرار تانکر آب در بوستانها، تجهیز و شارژ کپسول های آتش نشانی در بوستان ها و ساختمان های واقع در بوستان ها، آموزش کارگران جهت اطفا حریق، جلوگیری ازبذردهی، تکثیرعلف های هرز، علف کشی تمامی بوستان ها به صورت روزانه و جلوگیری از تجمع معتادین در بوستان ها اجرا شده است.

او با بیان این که در فصل تابستان فضای بوستان ها به دلیل گرمای هوا مستعد آتش سوزی است؛ از شهروندان خواست تا ضمن رعایت کامل موارد ایمنی در بوستان ها مراقب درختان و فضا های سبز باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 261

به "اقدامات کنترلی و پیش گیری از آتش سوزی درختان و علف های هرز در بوستان ها و معابر مرکز شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات کنترلی و پیش گیری از آتش سوزی درختان و علف های هرز در بوستان ها و معابر مرکز شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید