ادامه بدقولی باشگاه آلومینیوم، اجازه برگزاری بازی با پرسپولیس را نمی دهیم

به گزارش اهدا بلاگ، خبرنگاران/مرکزی رییس هیات دوومیدانی استان مرکزی گفت: اگر باشگاه آلومینیوم بدهی خود را تا پیش از دیدار با پرسپولیس پرداخت نکند، اجازه برگزاری این دیدار را نمی دهیم.

ادامه بدقولی باشگاه آلومینیوم، اجازه برگزاری بازی با پرسپولیس را نمی دهیم

فروتن نیا افزود: با رایزنی مسئولان استانی و اداره کل ورزش و جوانان تا خاتمه دیماه به باشگاه آلومینیوم جهت پرداخت بدهی مربوط به اجاره استادیوم امام خمینی(ره) فرصت دادیم، اما همان طور که پیش بینی می شد، برای سومین بار باشگاه آلومینیوم به وعده و قول خود عمل نکرد.

وی شرح داد: در صورتی که باشگاه آلومینیوم بدهی خود را تا پیش از دیدار با پرسپولیس پرداخت نکند، اجازه حضور تیم ها در استادیوم را نخواهیم داد.

وی افزود: اگر جلوی ورود تیم ها را گرفتیم دوستان گلایه ای نداشته باشند و اتهام ایجاد مشکل برای تیم آلومینیوم را به ما وارد نکنند و اگر دلشان به حال تیم می سوزد، موضوع را قبل از بازی با پرسپولیس حل کنند.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از هیات دو و میدانی استان، فروتن نیا گفت: تاکید می کنم که در شش ماه اخیر همراهی خوبی را با باشگاه آلومینیوم داشته ایم و مسئولان باشگاه آلومینیوم شش ماه است که اراده ای برای عقد قرارداد و پرداخت بدهی خود نداشته اند و همواره دست پیش را گرفته و از انجام تعهدات خود سر باز زده اند.

رییس هیات دوومیدانی استان مرکزی در خاتمه گفت: استادیوم امام خمینی(ره) اراک به صورت قانونی و بر اساس فرایند تعیین شده از سوی وزارت ورزش و جوانان، به هیات دوومیدانی استان مرکزی اجاره داده شده است و ما هم حق قانونی خودمان می دانیم با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت زمین چمن، درآمدزایی داشته باشیم و به دنبال وصول مطالبات به حق و قانونی خودمان باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 643

به "ادامه بدقولی باشگاه آلومینیوم، اجازه برگزاری بازی با پرسپولیس را نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بدقولی باشگاه آلومینیوم، اجازه برگزاری بازی با پرسپولیس را نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید