گل محمدی: شاید خود من هم یکی از پروژه ها برای شکست و نابودی پرسپولیس باشم! ، دوست ندارند موفقیت های ما ادامه داشته باشد

به گزارش اهدا بلاگ، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از شکست مقابل آلومینیوم اراک به این نکته اذعان کرد که سرخپوشان حتی استحقاق مساوی در این بازی را هم نداشته اند.

گل محمدی: شاید خود من هم یکی از پروژه ها برای شکست و نابودی پرسپولیس باشم! ، دوست ندارند موفقیت های ما ادامه داشته باشد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از ملاقات تیمش مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری گفت: اول به تیم آلومینیوم تبریک می گویم. فکر می کنم این تیم برای بردن تیم شایسته ای بود. ما تیمی نبودیم که امروز حتی مساوی هم بگیریم. حریف خیلی بهتر از ما بازی کرد و جنگید. از موقعیت ها هم خوب استفاده کرد و به آنها تبریک می گویم. از آن طرف هم ما شرمسار مردم و طرفداران شدیم. ما بازی خوبی ارائه نکردیم. نه کیفیت خوبی داشتیم و نه نتیجه خوبی کسب کردیم. حرف زیادی نداریم، ولی باید سعی کنیم خودمان را پیدا کنیم و ریکاوری خوبی انجام دهیم.

وی در ادامه اضافه نمود: ما باید کوشش کنیم فقط بهتر شویم. این کاری است که باید در روزهای آینده انجام دهیم. یک بازی سنگین دیگر مقابل گل گهر داریم. باید درس زیادی از این بازی بگیریم. ما سال گذشته نیز به آلومینیوم باختیم، ولی بعد از آن توانستیم در شش بازی به پیروزی برسیم. الان هم اتفاقات شبیه سال گذشته است. فقط باید سعی کنیم بهتر شویم و بیشتر کوشش کنیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص اینکه به نظر می رسد بازیکنان این تیم از نظر روحی مشکل دارند، گفت: دنبال بهانه و علت نیستیم، اما اتفاقات و تصمیم گیری هایی که برای پرسپولیس در ماه های اخیر اجرا شده کار را برای تیم سخت نموده است. این را که چرا تیم در این شرایط افتاده است، نمی خواهیم مو شکافانه آنالیز کنیم. همه می دانند که بعد از پنج دوره قهرمانی جلوی تیم سنگ اندازی زیادی می گردد و دوست ندارند این پیروزیت ها ادامه داشته باشد. امیدوارم اشتباه کنم، ولی شاید خود من هم یکی از پروژه ها برای شکست و نابودی پرسپولیس باشم! امیدوارم این اتفاق نیفتاده باشد و اشتباه کنم. وقتی اتفاقات پرسپولیس را کنار هم می گذاریم فقط یک علت می تواند داشته باشد و آنهم این است که اجازه ندهند این تیم پیروز گردد. الان نمی خواهم زیاد صحبت کنم. بعد از باخت است و شاید خیلی ها فکر نمایند دنبال بهانه هستیم. همانطور که گفتم باید بیشتر کوشش کنیم.

گل محمدی در خصوص اینکه تیمش از جناح راست آسیب های زیادی می بیند و شاید سیامک نعمتی کارایی گذشته را نداشته باشد، گفت: نمی خواهیم در خصوص یک شخص صحبت کنیم. ما باید در تمام خطوط بهتر شویم. فقط بحث دفاع راست نیست. ما همین هستیم و بیشتر از این نداریم. باید با همین ها ادامه دهیم. بازیکنان خوبی داریم و دنبال این نیستیم که بگوییم ضعف داریم. ما باید بیشتر کار و به یکدیگر اعتماد کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما آلومینیوم اراک می تواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند؟، بیان کرد:اگر بیرون از خانه هم قوی باشد می تواند حرف های زیادی داشته باشد. امروز هم خوب بازی کردند و به آنها خسته نباشید می گویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره زمزمه هایی که مبنی بر بازگشت طرفداران به استادیوم شنیده می گردد، یادآور شد: نبود تماشاگران در کل به ضرر تیم ما بود، چون ما بیشترین طرفدار را داشتیم. کرونا باید بهتر از این مدیریت می شد، ولی در هر صورت تصمیم گیری ها تعیین است که بعضاً اشتباه هم بوده. می توانستیم بهتر عمل و از وجود طرفداران استفاده کنیم. آقای رئیسی هم خیلی کوشش می نمایند که واکسیناسیون همه گیر گردد. اتفاقات خوبی در چند وقت اخیر افتاده است. امیدوارم مردم هم رعایت نمایند تا بتوانیم از وجود طرفداران هم استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آذر 1400 بروزرسانی: 5 آذر 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 1069

به "گل محمدی: شاید خود من هم یکی از پروژه ها برای شکست و نابودی پرسپولیس باشم! ، دوست ندارند موفقیت های ما ادامه داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: شاید خود من هم یکی از پروژه ها برای شکست و نابودی پرسپولیس باشم! ، دوست ندارند موفقیت های ما ادامه داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید