کامبوج در حد یک حریف تمرینی خوب بود، شکی به شکست دادن عراق ندارم

به گزارش اهدا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی برابر هنگ کنگ و بحرین، توانست کامبوج را هم در کشور بحرین شکست داده تا با این نتایج تا حدودی نتایج مرحله رفت این بازی ها جبران شده و امیدواری به صعود از مرحله گروهی افزایش یابد.

کامبوج در حد یک حریف تمرینی خوب بود، شکی به شکست دادن عراق ندارم

عباس سرخاب مهاجم سابق تیم ملی فوتبال در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به این پیروزی گفت: درباره مسائل فنی بازی با کامبوج نمی شود خیلی صحبت کرد چون کامبوج عملاً حرفی برای گفتن مقابل فوتبال ایران ندارد. تیم هایی مثل کامبوج صرفاً جهت تجربه اندوزی مقابل تیم های بزرگی مثل ایران قرار می گیرند.

این پیشکسوت ادامه داد: به عقیده من این بازی بیشتر به یک بازی تدارکاتی و یک پیش بازی خوب قبل از عراق شبیه بود. شاید حتی اگر خود سرمربی تیم ملی ایران هم قصد داشت یک بازی تدارکاتی برای تیمش تدارک ببیند، نمی توانست چنین بازی تدارکاتی خوبی را برای تیمش در نظر بگیرد.

کارشناس فوتبال تاکید کرد: امروز به جایی رسیدیم که باید در دیداری مرگ و زندگی برابر بهترین تیم این گروه به میدان برویم. به شخصه عراق را تیمی خیلی خوب می دانم، اما از هر زاویه ای به مقایسه دو تیم ایران و عراق بپردازم، ایران را برتر می دانم.

وی اضافه کرد: با اینکه عراق بازیکنان خوبی دارد، اما تیم ایران به لحاظ بازیکن، مسائل تاکتیکی و مسائل روحی-روانی به مراتب برتر از عراق است و شاید تنها در بُعد قدرت بدنی عراقی ها بتوانند از بچه های ما پیشی بگیرند. با همه این اوضاع از نظر من شانس تیم ملی ایران به مراتب بیشتر از عراق است و اگر اتفاق خاصی روی ندهد باید انتظار پیروزی بر این تیم خوب آسیایی را داشته باشیم.

سرخاب با اشاره به استفاده از برخی از نفراتی که کمتر در بازی های قبلی مورد استفاده قرار گرفتند بیان داشت: نباید به بازیکنان تیم ملی لقب فیکس و ذخیره داد چون همه در یک سطح هستند و این بسته به سلیقه و تفکر مربی دارد که در هر بازی از کدام بازیکنش استفاده کند. اما از نظر من مهدی قایدی این شایستگی را دارد که در ترکیب ثابت قرار گیرد؛ به خصوص که وحید امیری این مهره تاثیرگذار تیم ملی را هم به دلیل مصدومیت از دست داده ایم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 907

به "کامبوج در حد یک حریف تمرینی خوب بود، شکی به شکست دادن عراق ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامبوج در حد یک حریف تمرینی خوب بود، شکی به شکست دادن عراق ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید