مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از رکوردشکنی هواوی تا فونت اختصاصی مایکروسافت

به گزارش اهدا بلاگ، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.
مهمترین رویدادهای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی در زیر آمده است:

هواوی به عنوان یکی از سرشناس ترین غول های فناوری چین پیروز شد رکورد بزند، چرا که هواوی در امسال میلادی بیش از 200 میلیون نسخه از گوشی های هوشمند خود را به فروش رسانده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از رکوردشکنی هواوی تا فونت اختصاصی مایکروسافت

نتایج گزارش Captiv8 نشان می دهد اشاعه کاربران یا فالوورهای جعلی در اینستاگرام می تواند روند فعالیت های بازاریابان را نیز مختل کند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گزارشهای تازه از پکن حکایت از آن دارند که چینی ها قصد دارند صادرات تکنولوژی را محدودتر از همواره پیگیری نمایند. این موضوعی است که بسیار مهم و قابل تامل است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

شرایط فیسبوک طی امسال میلادی به معنای واقعی کلمه بحرانی بود و به نظر می رسد این شرایط باعث شده فیسبوک پرریسک ترین غول فناوری سال در بازار سهام لقب بگیرد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

دولت ایتالیا تصمیم گرفته طرحی تازه را به اجرا دراورد که بر اساس آن مالیات هایی سنگین برایخودروهای دیزلی اعمال خواهد شد. طرحی که هنوز آغاز نشده صدای منتقدان را درآورده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب
انتشار: 8 دی 1401 بروزرسانی: 8 دی 1401 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 1381

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از رکوردشکنی هواوی تا فونت اختصاصی مایکروسافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از رکوردشکنی هواوی تا فونت اختصاصی مایکروسافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید