شاید دیدار استقلال و صنعت نفت به حاشیه کشیده شود!

به گزارش اهدا بلاگ، هادی شکوری در مصاحبه با خبرنگاران در مورد دیدار روز جمعه آبی پوشان برابر نفت آبادان گفت: نفت با پیروزی برابر پرسپولیس شرایط خوبی پیدا کرده است. اعتقاد دارم با توجه به حضور منصوریان در رأس کادر فنی این تیم باز هم شاهد حواشی در این دیدار باشیم. نفتی ها انگیزه زیادی دارند و در پی این هستند تا بتوانند از استقلال در تهران امتیاز بگیرند.

شاید دیدار استقلال و صنعت نفت به حاشیه کشیده شود!

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال دارد استقلال 3 امتیاز این دیدار را با محتاط بودنش فدای دربی کند گفت: بعید می دانم چنین اتفاقی رخ دهد. با توجه به شرایطی که استقلال در جدول دارد اگر بتواند دو بازی آینده خود رابا برد به پایان برساند 70 درصد راه قهرمانی را رفته است. بنابراین فکر می کنم استقلال تمرکزش را بر روی بازی با نفت خواهد گذاشت تا بتواند با پیروزی در این دیدار همچنان فاصله امتیازی خود را پرسپولیس حفظ کند.

شکوری در پایان با اظهار رضایت از بازی عزیزبک آمانوف گفت: از بازی او لذت می بردم. او سرپنجه و سرحال است و تا موقعی که در زمین حضور دارد نقش تعیین کننده ای دارد و به اعتقاد من هر چه از زمان حضورش در استقلال بگذرد بهتر و بهتر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1401 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 1234

به "شاید دیدار استقلال و صنعت نفت به حاشیه کشیده شود!" امتیاز دهید

1 کاربر به "شاید دیدار استقلال و صنعت نفت به حاشیه کشیده شود!" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاید دیدار استقلال و صنعت نفت به حاشیه کشیده شود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید