سیدجلال حسینی: فشار زیادی روی گل محمدی است

به گزارش اهدا بلاگ، تهران (پانا) - کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید سرمربی این تیم فشارهای زیادی را تحمل می نماید.

سیدجلال حسینی: فشار زیادی روی گل محمدی است

به گزارش ایسنا، سیدجلال حسینی درباره ارزیابی اش از پرسپولیس در سال 1400، اظهار کرد: هر سال چندین بازیکن از جمع ما جدا می شوند و بر خلاف بعضی تیم ها نمی توانیم بازیکن بگیریم. ما نتوانستیم بازیکن خارجی خوب بگیریم. ما دو بار به فینال آسیا رفتیم و حدود 7 میلیون دلار درآمدزایی کردیم اما اجازه ندادند تقویت شویم و ما هر سال ما را ضعیف تر کردند. ما سال جاری در لیگ قهرمان شدیم و بعد سه نفر از برترین بازیکنان ما جدا شدند و با همین شرایط به مصاف الهلال رفتیم که برای قهرمانی بسته شده بود. آنها حتی برنامه ریزی نموده بودند که بازی ها در کشور خودشان برگزار گردد. با همه این شرایط بازیکنان ما کوشش کردند اما به هر حال نشد.

وی اضافه نمود: ما در چند سال اخیر مسائل اقتصادی داشتیم. پارسال یک ریال به ما پاداش ندادند و گفتنن اجازه نداریم پاداش بدهیم. متاسفانه کسانی دیگر برای تیم ما تصمیم می گیرند و دستور می دهند. کسی که مدیرعامل است بدون اجازه نمی تواند پولی بیارود. در خیلی از باشگاه اعضای هیات مدیره ثروتمند دارند که برایشان خرج می نمایند اما ما چنین شرایطی نداشیتم و نتوانسیتم بازیکن خارجی خوب جذب کنیم. هر بازیکن خارجی هم آمد، نمی گذاشتند بماند. پولش را به موقع نمی دادند و بازیکن هم می رفت. ما سال هاست می گوییم برخوردهایی که با پرسپولیس می کنید درست نیست. تیمی که به فینال آسیا می رود را ضعیف تر کردید. همه مسائل ما پشت قهرمانی ها و بردها پنهان می شد. من همان موقع هم می گفتم که این ها برای سال های بعد برنامه دارند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره حواشی داربی98 هم گفت: متاسفانه وقتی داور بازی را تغییر می دهند و اجازه نمی دهند کسی حرف بزند، همین می گردد. در زمان تعویض سریع آماده شدم وارد زمین شوم. حتی روی ساق بندم هم چسب نزده بود و سریع آمدم کنار زمین به به زمین بیایم. زمانی که کنار زمین بودم، آقای زاهدی فر (داور چهارم) از من می پرسد آیا برگه تعویض داده اند؟ که من می گویم وقتی کنار زمین هستم حتما برگه تعویض را داده ایم که آماده ورود به زمین شده ام.

وی درباره یحیی گل محمدی هم گفت: او فشار زیادی را تحمل می نماید. هر کسی چنین فشاری تحمل کند برایش سخت می گردد. هر سال تیم را ضعیف می نمایند و یک مربی هم تا یک جایی توان دارد. مسائل ما یکی دو مشکل نیست. ما همان تیمی هستیم که کمترین قرارداد را داشتیم و بعد به ما گفتند 40 درصد قرارداد خود را ببخشید. پارسال به ما گفتند حق ندارید پاداش بگیرید. درحالی گفتند که 40 درصد قراردادتان را ببخشید که کمترین قراردادها را نسبت به سایر باشگاه ها داشتیم.

حسینی درباره ادامه لیگ برای پرسپولیس و اینکه آیا همچنان شانس قهرمانی دارد یا خیر هم گفت: ما مثل همواره کوشش می کنیم. یک روز باید با سند صحبت کنم که در این سال ها با تیم ما چه کردند اما ما ادامه دادیم. الان هم با وجود همه این مسائل ادامه می دهیم. اما فکر می کنم نمی خواهد پرسپولیس قهرمان گردد. ما باز هم فوتبال بازی می کنیم، دست های پشت پرده هم کار خودشان را نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 خرداد 1401 بروزرسانی: 7 خرداد 1401 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 1245

به "سیدجلال حسینی: فشار زیادی روی گل محمدی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال حسینی: فشار زیادی روی گل محمدی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید