زمان واریز وجه برای منتخبان عادی 5 محصول سایپا

به گزارش اهدا بلاگ، امکان واریز وجه علی الحساب برای منتخبان عادی پنج محصول سایپا، در بخش هشتم که اولویت دریافت خودروی آن ها زمستان 1402 و بهار 1403 است و امروز (17 مرداد ماه) از سوی شرکت پیامک دریافت می نمایند، فراهم خواهد شد.

زمان واریز وجه برای منتخبان عادی 5 محصول سایپا

به گزارش ایسنا، برای صرفا متقاضیان شرکت نماینده در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، بخش هشتم با موعد تحویل زمستان 1402 و بهار 1403 که منتخب پنج محصول کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R دنده ای، کوییک R اتوماتیک، ساینا S دنده ای و ساینا S اتوماتیک گروه خودروسازی سایپا هستند، امروز (سه شنبه 17 مرداد ماه) پیامک واریز وجه علی الحساب دریافت خواهند کرد.

متقاضیان می توانند از زمان دریافت پیامک از سوی سایپا تا انتها روز شنبه 21 مرداد ماه (به مدت پنج روز فرصت دارند) به منظور واریز وجه صرفاً به وسیله سامانه فروش اینترنتی به نشانی saipa.iranecar.com اقدام نمایند.

قابل ذکر است که قیمت خودرو قطعی نخواهد بود و مطابق زمان تحویل محاسبه خواهد شد؛ اکنون منتخبان مطابق مبالغ درج شده در بخشنامه، وجه علی الحساب را واریز می نمایند، تا در زمان تحویل به قیمت روز خودرو، تکمیل وجه نمایند.

لازم به ذکر است که موعد تحویل سه خودرو کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R اتوماتیک و ساینا S اتوماتیک فروردین الی خرداد ماه 1403 است و دو خودرو ساینا S و کوییک R دنده ای اسفند 1402 تا خرداد 1403 در نظر گرفته شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 17 مرداد 1402 بروزرسانی: 17 مرداد 1402 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 1475

به "زمان واریز وجه برای منتخبان عادی 5 محصول سایپا" امتیاز دهید

2 کاربر به "زمان واریز وجه برای منتخبان عادی 5 محصول سایپا" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان واریز وجه برای منتخبان عادی 5 محصول سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید