رزیدنت اویل 8 کاملا با الهام از رزیدنت اویل 4 ساخته شده است

به گزارش اهدا بلاگ، شباهت های بازی Resident Evil: Village به رزیدنت اویل 4 و به ویژه دهکده معروف آن، از همان تریلرهای ابتدایی بازی هم بیش و کم معین بود. اکنون یکی از تهیه کنندگان بازی رزیدنت اویل 8 به صورت تأیید نموده است که این اثر از چهارمین قسمت مجموعه رزیدنت اویل الهام گرفته است. خبری که می تواند برای بسیاری از هواداران سری خوشایند باشد.

رزیدنت اویل 8 کاملا با الهام از رزیدنت اویل 4 ساخته شده است

در مصاحبه تازه ای که پیتر فابیانو، تهیه نماینده بازی Resident Evil: Village، با شماره ماه مارس مجله رسمی پلی استیشن بریتانیا داشته است، او جزئیات جدیدی را از این بازی اظهار داشت. بخشی از صحبت های او در این مصاحبه درباره الهام دریافت این قسمت از رزیدنت اویل 4 و همچنین اشاره های جدیدی به شخصیت بانو دیمیترسکو و دخترهایش بوده است. سخنان او در این مصاحبه موجب می گردد که انتظاراتمان از بازی رزیدنت اویل 8 بیشتر گردد. او در این تبادل نظر شرح می دهد: شما متوجه خواهید شد که ما الهام های زیادی از بازی رزیدنت اویل 4 گرفته ایم. تیم سازنده بازی کوشش بسیاری نموده که حس اصیلی را در بازی ایجاد کند. شگفتی های زیادی در بازی وجود خواهند داشت که توجه شما را به خود جلب می نمایند. می توانید تعادلی میان مبارزه، گشت وگذار و حل معما را در بازی پیدا کنید.

  • رزیدنت اویل 8 از قسمت هفتم بسیار بزرگتر خواهد بود

به صورت آشکار، در برخی از بخش ها تشابه هایی میان رزیدنت اولی 4 و رزیدنت اویل 8 مشهود است؛ از فضا و محیطی برگرفته از دهکده های روستایی اروپایی تا یکی از پیرنگ های اصلی جلوبرنده داستان که پیرو ربوده شدن یک دختر است، همگی از شباهت هایی است که در همان نگاه اول می توان متوجه آن شد. با این حال، جالب است که ببینیم رزیدنت اویل 8 چه الهام های دیگری از یکی از محبوب ترین قسمت های پیشین این مجموعه گرفته است.

پس از اینکه آنتاگونیست معرفی شده در تریلر قبل یعنی بانو دیمیترسکو ناگهان به محبوبیت زیادی نزد هواداران دست پیدا کرد، طبیعی است که بخشی از این مصاحبه هم درباره این آنتاگونیست خون آشام مانند و دختران عجیب و غریبش باشد. فابیانو درباره این موضوع می گوید: دیمیترسکو و سه دخترش هر آنچه را از افسانه های خون آشام ها انتظار دارید، بازتاب خواهند داد. ما نخواهیم گفت که آن ها چه هستند اما قطعا چیزی فرا طبیعی در وجود آن ها حس می گردد. ما نمی خواهیم زیاد داستان را لو دهیم اما چیزی که من می توانم بگویم این است که این موجودات همگی با مضامین دنیا رزیدنت اویل تناسب خواهند داشت و با آن جور است. می توانیم به شما اطمینان دهیم که بازی Resident Evil: Village داستان، دنیا و تاریخچه این مجموعه را در نظر خواهد گرفت.

او همچنین در ادامه صحبت های خود به این نکته اشاره می نماید که طرح های اولیه رزیدنت اویل 8 در حوالی خاتمه توسعه رزیدنت اویل 7 آغاز به جوانه زدن کرد.

در آن موقع، گروه توسعه دهنده بازی کاملا به ایتن به عنوان شخصیتی که می خواستیم قوس داستانی او را ادامه دهیم، وابسته شده بودند. ما می خواستیم که بازیکنان ادامه ماجرا را از چشم ایتن وینترز تجربه نمایند. این بسیار به ما یاری کرد تا چشم انداز و ایده های خود را برای این هدف حفظ کنیم و این واقعیت که ما مدام اطلاعات را میان تیم های مختلف توسعه دهنده بازی رزیدنت اویل به اشتراک می گذاریم، ما را در مطلع تر کردنمان برای ساخت چیزی که آن را بهترین بازی ترسناک (ترس و بقا) تاریخ می دانیم، یاری کرد.

  • همه آنچه از Resident Evil Village می دانیم

بازی Resident Evil: Village روز 17 اردیبهشت 1400 (7 مه 2021) برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: Gamespot

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 703

به "رزیدنت اویل 8 کاملا با الهام از رزیدنت اویل 4 ساخته شده است" امتیاز دهید

1 کاربر به "رزیدنت اویل 8 کاملا با الهام از رزیدنت اویل 4 ساخته شده است" امتیاز داده است | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزیدنت اویل 8 کاملا با الهام از رزیدنت اویل 4 ساخته شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید