درگیری تند لوکادیا با دو پرسپولیسی!

به گزارش اهدا بلاگ، برای گرفتن فالوور اینجا نیستم؛ به ایران آمده ام تا فوتبال بازی کنم و پرسپولیس زندگی من است این جملات خشمگینانه ای است که یورگن لوکادیا به زبان آورده است.

درگیری تند لوکادیا با دو پرسپولیسی!

یورگن لوکادیا مهاجم پرسپولیس این روز ها به چهره فعال اینستاگرامی تبدیل شده و در حالی که آخرین عکسش پیش از انتقال به پرسپولیس را در ماه فوریه (بهمن ماه) پست کرده بود، حالا روزانه حداقل یک پست و استوری برای دنبال کنندگانش می گذارد و فالوور بسیار زیادی هم گرفته است.

لوکادیا تنها یک هفته پس از انتقال به پرسپولیس مرز 500 هزار دنبال کننده را رد کرد و حالا به عدد 563 هزار رسیده و احتمالا با حضور در زمین و تا سرانجام قراردادش به جمع فوتبالیست های میلیونی اینستاگرام اضافه خواهد شد. آن هم در شرایطی که پیش از امضای قرارداد با تیم سرخپوش مرکز، کمتر از صد هزار فالوور داشت.

روز گذشته، پستی که لوکادیا پس از گلزنی مقابل فجرسپاسی در بازی محبت آمیز منتشر کرده بود، جنجال ساز شد و این ستاره هلندی در واکنش به یکی از هواداران پرسپولیس، گلایه های تندی را بیان کرد. یکی از کاربران که احتمالا انتظار نداشت، لوکادیا جوابش را بدهد، خطاب به او نوشت: از فضای مجازی و جذب فالوور دست بردار، سخت تمرین کن و آماده باش، چون تیم به تو نیاز دارد. موفقیت برای تو یک دنیا فالوور می آورد!

مهاجم پرسپولیس که به شدت از این نظر عصبانی شده بود، در پاسخ نوشت: ممنون که به من گفتی چگونه زندگی کنم. من یک هنرمند، فوتبالیست و طراح هستم. من هرروز خیلی سخت تمرین می کنم که شما نمی بینید. من شما را سرزنش نمی کنم، اما پسرم، من هر روز تمرین می کنم.

هوادار پرسپولیس با این کامنت لوکادیا، ترجیح داد بحث را با حمایت از او سرانجام دهد، اما مهاجم هلندی خشمگینانه تر نوشت: برای فالوور اینجا نیستم. اینجا هستم تا فوتبال بازی کنم. من می توانم بی خیال 100 میلیون فالوور هم بشوم. همان طور که گفتم من یک هنرمند، فوتبالیست و طراح هستم. از پلتفرم خودم آنطور که بخواهم استفاده خواهم کرد؛ بنشین و از زندگی ات لذت ببر، من هم همینطور.

یورگن لوکادیا پس از پاسخ به این کامنت با اظهارنظر های مشابه دیگری هم روبه رو شد و ترجیح داد پاسخ یک کاربر دیگر را هم بدهد: تو می دانی که من رو فوتبال تمرکز ندارم؟ تو چه می دانی؟ تو می توانی هر انتظاری داشته باشی، اما نمی توانی بگویی من چه کار کنم. من هرچه بخواهم پست می گذارم. فوتبال زندگی من است و من با فوتبال نفس می کشم و عاشق فوتبال هستم. پرسپولیس الان زندگی من است، اما مُد و موسیقی را هم دوست دارم و انسان هستم؛ پس تو هم بنشین سر جات!

من انسان هستم و به موزیک و مُد علاقه دارم

پس از اینکه کامنت های لوکادیا و اعتراض او نسبت به دیدگاه برخی از هواداران پرسپولیس در صفحات مجازی هواداری باشگاه پرسپولیس منتشر شد، برخی از کانال ها متن هایی به زبان هلندی و انگلیسی را در اختیار کاربران خود قرار دادند و از آن ها خواستند تا این متن ها را برای لوکادیا کامنت کنند. محتوای این متن ها به این مسئله اشاره می کرد که هواداران معترض به عملکرد این بازیکن از اردوگاه تیم های رقیب هستند و قصد دارند به این شکل تمرکز مهاجم پرسپولیس را برهم بزنند.

لوکادیا در پاسخ به یکی از این نظرات نوشت: داداش من هیچوقت اعصابم خُرد نمی شود. من عصبانی یا مضطرب نیستم. فقط سعی می کنم بگویم هرجور بخواهم زندگی خواهم کرد. داداش، من اصلا مضطرب نیستم.

برخی از هواداران پرسپولیس تصور می کنند نقد به لوکادیا زیر سر هواداران رقیب است.

نکته جالب این که روز گذشته و در حالی که تمرین پرسپولیس تعطیل بود، لوکادیا به همراه لوسادا مربی بدنساز پرسپولیس در استادیوم کاظمی تمرینات خود را پیگیری کرد.

با این حال مهاجم سرشناس سرخپوشان که فعالیت عمده ای در بخش مدلینگ دارد، به این شکل به هواداران پرسپولیس نشان داد که حضور فعالی در اینستاگرام خواهد داشت و دوست دارد از این فضا برای ارتقای برند خود استفاده کند.

او در ادامه به چند هوادار دیگر پرسپولیس هم پاسخ داد و از آن ها بابت حمایت شان تشکر کرد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 2 شهریور 1401 بروزرسانی: 2 شهریور 1401 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 1323

به "درگیری تند لوکادیا با دو پرسپولیسی!" امتیاز دهید

1 کاربر به "درگیری تند لوکادیا با دو پرسپولیسی!" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری تند لوکادیا با دو پرسپولیسی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید