بند آزادسازی نجومی برای مهدی قایدی!

به گزارش اهدا بلاگ، مهدی قایدی، مهاجم جوان تیم استقلال تهران در شروع پنجره جابجایی زمستانی سال جاری هنوز با مشکلاتی که از تابستان وجود داشته دست و پنجه نرم می نماید. بهترین گلزن نیم فصل اول آبی پوشان از شروط داخل قراردادش رضایت ندارد و این مسأله موجب شده که او برای یک هفته از تمرینات دور باشد.

بند آزادسازی نجومی برای مهدی قایدی!

قایدی طی مدتی که در تمرینات حضور نداشته به وسیله مدیربرنامه اش قصد مرتفع کردن مسائل و اضافه شدن به آبی ها را دارد، اما طرفین با شروط عجیب باشگاه استقلال به توافق نرسیده اند. او پس از مصاف هفته چهاردهم برابر نساجی معین کرد که قراردادش مشکل دارد و از زمان مدیرعاملی احمد سعادتمند تا به امروز هنوز رفع نشده است.

مدیر برنامه قایدی و مدیران استقلال روز یکشنبه جلسه داشتند که طی این ملاقات به توافق نرسیدند. در حال حاضر قرارداد مهدی قایدی 840 میلیون تومان است و او برای یک فصل این رقم را دریافت می نماید.

نماینده قایدی در این جلسه 3.5 میلیارد تومانی به باشگاه داده و مورد موافقت باشگاه قرار نگرفت که حتی او حاضر شد تا روی رقم 3 میلیارد تومان هم توافق نمایند، اما باشگاه قبول نکرد.

او پنج سال پیش با جدایی از شاهین بوشهر به استقلال آمد و سال دوم که قراردادش را تمدید کرد، مدیران وقت باشگاه آپشنی در توافق با او قرار دادند که اگر پیشنهادی به دست این بازیکن برسد با پرداخت رقم 400 هزار دلار با جلب رضایت باشگاه، جدا گردد.

نماینده قایدی طی مذاکرات با استقلالی ها به توافق نرسیده و تصمیمش را عوض نموده است. او از سوی این بهترین گلزن استقلال در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر به باشگاه گفته بندی در قرارداد او بگنجانند که اگر پیشنهاد مناسب خارجی رسید او بتواند راحت تر ترانسفر گردد.

باشگاه این پیشنهاد را به یک شرط پذیرفته است. شرط باشگاه این است که بند آزادسازی او 2 میلیون یورو باشد. با این شرایط اگر باشگاهی خواستار جدایی او باشد، باید این رقم نجومی را بپردازد و سپس برای جذب او رقابت کند.

در شرایط فعلی به دنبال مذاکرات طولانی و بی نتیجه نماینده قایدی و مدیران استقلال، این بازیکن از شرایطش ناراضی است و همانطور که بعد از بازی بازی با نساجی در استادیوم آزادی گفته بود، بلاتکلیف است.

همین جریان باعث شده تا این بازیکن از حضور در تمرینات سر باز بزند و برای یک هفته پس از سرماخوردگی که داشت فعلا به تمرینات شاگردان محمود فکری برای بازی هفته شانزدهم مقابل می رفسنجان اضافه نگردد. این کشمکش اگر ادامه داشته باشد آن ها در نهایت می توانند مهدی قایدی را محروم نمایند که طبق آیین نامه کمیته انضباطی اگر او در تمرینات حضور پیدا نکند، در نهایت 4 ماه محروم می گردد.

ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 695

به "بند آزادسازی نجومی برای مهدی قایدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بند آزادسازی نجومی برای مهدی قایدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید