برگزاری کلاس های درسی دانشجویان دانشگاه یاسوج به صورت مجازی

به گزارش اهدا بلاگ، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه یاسوج گفت: برای اولین بار در استان کلاس های درسی دانشجویان دانشگاه یاسوج به صورت مجازی برگزار شد.

برگزاری کلاس های درسی دانشجویان دانشگاه یاسوج به صورت مجازی

احمد عریان در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران افزود: پس از اعلام شیوع کرونا در کشور و زمزمه هایی مبنی بر تعطیلی مراکز آموزشی کشور، بلافاصله جلسه ای در دانشگاه یاسوج برای ارایه کلاسهای درسی به صورت مجازی تشکیل شد.

وی اظهارکرد: خوشبختانه با توجه به زیرساخت های خوبی که در دانشگاه یاسوج وجود دارد این دانشگاه برای اولین بار در استان کلاس ها را به صورت مجازی برگزار کرد.

رئیس دانشگاه یاسوج با اشاره به تعطیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در پی شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: بلافاصله پس از تعطیلی دانشگاه ها، کلاس های درسی دانشکده های دانشگاه یاسوج از روز 17 اسفند و در همان وقتی که این کلاس ها به صورت حضوری برگزار می شد به صورت مجازی از سوی اساتید ارایه شد.

عریان شرح داد: بیش از 500 کلاس درس مجازی در این مدت برگزار شده است و مشروح کلاس ها نیز به صورت آفلاین برای دانشجویان در دسترس و قابل استفاده است.

وی ادامه داد: دانشگاه یاسوج تا روز 28 اسفند اقدام به برگزاری این کلاس ها به صورت مجازی می کند و پس از عید و تعطیلات نوروز نیز بر اساس اعلام ستاد مبارزه با کرونا، تصمیم گیری می شود.

رئیس دانشگاه یاسوج اظهار داشت: امکان تشکیل کلاس ها به صورت مجازی برای بسیاری از دانشگاه ها در کشور مقدور نبود و دانشگاه یاسوج در این زمینه نیز از دانشگاه های پیشتاز و پیشرو بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 57

به "برگزاری کلاس های درسی دانشجویان دانشگاه یاسوج به صورت مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کلاس های درسی دانشجویان دانشگاه یاسوج به صورت مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید