شست و شوی برج های خنک کننده باهدف افزایش راندمان واحدها انجام می گردد

به گزارش اهدا بلاگ، عملیات شست و شوی برج های خنک کننده اصلی و کمکی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی، به منظور فراوری برق پایدار به انجام می رسد.

شست و شوی برج های خنک کننده باهدف افزایش راندمان واحدها انجام می گردد

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت فراوری برق شهید رجایی، فرشید کاکاوند مدیر امور بهره برداری نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدرجایی در تشریح این خبر گفت: هرساله طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، عملیات شست و شوی برج های خنک کننده اصلی و کمکی نیروگاه سیکل ترکیبی، به منظور افزایش راندمان و ارتقای کارایی این تجهیزات انجام می گردد که سال جاری هم این فعالیت ها با رویکرد کسب آمادگی فراوری برق، در حال انجام است.

کاکاوند با اشاره به جزییات این خبر اضافه کرد: این عملیات با پیش بینی انجام کار در دلتاهای برج های خنک کننده اصلی و کمکی آغاز شد که فاز اول آن با شست و شوی دلتاهای برج خنک کننده اصلی شماره 1 آغاز شده که در ادامه و در فاز دوم این پروژه هم دلتاهای مربوط به برج های خنک کننده دیگر واحد ها شست و شو می شوند.

کاکاوند اضافه کرد: پیش بینی می گردد با انجام عملیات شست و شوی برج های خنک کننده، آمادگی و راندمان این سازه ها برای فراوری برق پایدار در فصل تابستان افزایش یابد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 866

به "شست و شوی برج های خنک کننده باهدف افزایش راندمان واحدها انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شست و شوی برج های خنک کننده باهدف افزایش راندمان واحدها انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید