خلیج فارس مبداء ارتقای توان دفاعی است، هر تهدیدی را منهدم می کنیم

به گزارش اهدا بلاگ، فرمانده کل ارتش گفت: امروز دشمنان باید بدانند که به نام و یاد هر شهید جمهوری اسلامی ایران، ده ها موشک در راه است تا هر تهدید دور و نزدیک را با قدرت و توان فراتر از تصورشان منهدم کند.

خلیج فارس مبداء ارتقای توان دفاعی است، هر تهدیدی را منهدم می کنیم

به گزارش گروه سیاسی اهدا بلاگ، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، با صدور پیامی خطاب به امیر دریادار خانزادی، از برگزاری پیروز تمرین رزم سطحی شهدای دریادل رمضان توسط نیروی دریایی ارتش و با پشتیبانی و هم افزایی وزارت دفاع تقدیر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امیر دریادار حسین خانزادی

فرمانده محترم نیروی دریایی راهبردی ارتش

سلام علیکم

اجرای پیروز تمرین شکوهمند رزم سطحی نیروی دریایی و تأمین اهداف این عملیات دریایی که به همت کارکنان پرتلاش نیروی دریایی ارتش و با همدلی مجاهدانه وزارت دفاع و پشتیبانی به پاسداشت شهدای دریادل رمضان انجام شد، موجی از امید و افتخار و اعزاز در دل امت حزب الله آفرید.

این همت متعالی در قاموس عاشورایی نیرو های مسلح مقتدر جمهوری اسلامی ایران نهادینه شده که پرچم عزت و اقتدار امت اسلام و ملت ایران از دست هیچ شهیدی بر زمین نیفتد و هیچ مأموریتی بی پایان نماند، چون علمدار ها پرشمارند و با امید به عنایت الهی و توجهات حضرت، ولی عصر، خود را مهیای سخت ترین عرصه ها برای عزت و اقتدار ملت کرده اند.

امروز دشمنان ملت ایران باید بدانند که به نام و یاد هر شهید جمهوری اسلامی ایران، ده ها موشک در راه است تا هر تهدید دور و نزدیک را با قدرت و توان فراتر از تصورشان منهدم کند. خلیج فارس و دریای عمان و آب های سرزمینی کشورمان، مبدأ این حرکت انقلابی در راستا روشن خوداتکایی و ارتقای توان دفاعی خواهد بود و هیچ تحریمی اندیشه بلند ایرانی را محدود نخواهد کرد.

پیروزیت در تمرین رزم سطحی شهدای دریادل رمضان بارقه ای از عزم ایستادگی و مجاهدت شما و همرزمانتان و عرصه امیدبخش به ملتی است که خود را شایسته اوج شکوه و اقتدار می داند و به همین مناسبت لازم است از همه عزیزانی که پیکر یاران شهیدشان، شهدای دریادل رمضان را در آغوش کشیده و در این فاصله کوتاه با چنین دستاورد عظیمی پای در میدان افزایش اقتدار نهادند، قدردانی کنم.

به مقام شهدای دریادل رمضان و خانواده معظمشان ادای احترام می کنم و ضمن قدردانی از فرماندهی و کارکنان نیروی دریایی ارتش، وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح و متخصصان متعهد وزارت دفاع و همه مراکز دانش بنیان مؤثر در دستاورد اخیر، برای پیروزیت بیشتر فرزندان شایسته ملت در همه عرصه های اقتدار نظامی طلب دعای خیر و برخورداری از رهنمود های حکیمانه از محضر فرمانده معظم کل قوا را دارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 مرداد 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 265

به "خلیج فارس مبداء ارتقای توان دفاعی است، هر تهدیدی را منهدم می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیج فارس مبداء ارتقای توان دفاعی است، هر تهدیدی را منهدم می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید