خبرنگاران خیران بوشهری 6میلیارد و 300 میلیون تومان به ایتام کمک کردند

به گزارش اهدا بلاگ، بوشهر- خبرنگاران- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: خیران و نیکوکاران این استان از ابتدای سال تا به امروز 6 میلیارد و 300 میلیون تومان به فرزندان یتیم و محسنین زیر پوشش این نهاد کمک کردند.

خبرنگاران خیران بوشهری 6میلیارد و 300 میلیون تومان به ایتام کمک کردند

به گزارش خبرنگاران، احمد لطفی روز جمعه در دیدار با تعدادی از خیران و حامیان نیکوکار این استان اضافه کرد: رسیدگی و کمک به فرزندان یتیم و محسنین نیازمند همواره مورد تاکید دین مبین اسلام و اولیای الهی و از اولویت های کاری کمیته امداد است و خیران و حامیان نیکوکار به عنوان مروجان همکمک و حمایت از ایتام، ذخیره هایی برای خدمت رسانی به نیازمندان هستند.

وی اضافه کرد: در طرح اکرام ایتام و محسنین که ناشی از نگاه اعتقادی و بینش عمیق مردم به آموزه های دینی است، خیران اقدام به حمایت مالی و معنوی از یک تا چند یتیم و فرزند نیازمند می کنند و سالانه کمک های نقدی و غیر نقدی خود را با همکاری کمیته امداد در اختیار خانواده های آن ها قرار می دهند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر ادامه داد: کمک خیران به ایتام و محسنین بیشتر در زمینه های درمانی، معیشتی، تامین مسکن، جهیزیه و فرهنگی ارائه می شود.

وی یادآورشد: در زمان حاضر 12 هزار حامی نیکوکار حمایت از 6 هزار و 577 فرزند یتیم و غیر یتیم (محسنین) را در استان بوشهر برعهده دارند.

لطفی با تاکید بر افزایش مشارکت خیران در رسیدگی به ایتام گفت: زمینه لازم برای استفاده از شیوه های الکترونیکی در زمینه ثبت نام و پرداخت کمک های مبتنی بر نیاز محرومان فراهم شده و مردم نیکوکار استان می توانند از طریق سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir به صورت الکترونیکی و غیرحضوری نسبت به ثبت نام و پذیرش فرزندان یتیم اقدام و کمک های خود را پرداخت کنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 362

به "خبرنگاران خیران بوشهری 6میلیارد و 300 میلیون تومان به ایتام کمک کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خیران بوشهری 6میلیارد و 300 میلیون تومان به ایتام کمک کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید