توزیع یک هزار بسته معیشتی توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان

به گزارش اهدا بلاگ، خبرنگاران/لرستان معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: بیش از یک هزار بسته معیشتی در قالب طرح فرشتگان رحمت بین خانواده های نیازمند در سطح استان توزیع شد.

توزیع یک هزار بسته معیشتی توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان

فرشید دریکوند امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای بحران ویروس کرونا در سطح استان حوزه داوطلبان با توجه به نقش حمایتی و ارتباط خود با افراد خیر توانست خدمات بسیار خوبی را در بحث مبارزه با ویروس کرونا در سطح استان به انجام برساند.

وی افزود: توزیع بیش از 13000 هزار ماسک به همراه بیش از 9000 هزار ژل ضدعفونی به لوازم بهداشتی نظیر مایع دستشویی، ظرفشویی و ضدعفونی تنها بخشی از خدمات حوزه داوطلبان به افراد نیازمند بود ضمن این که در قالب طرح نیابت از افراد سالخورده نیز سرکشی شد.

وی افزود: اعضای داوطلبان علاوه بر کمک های معیشتی با همت و تلاش شبانه روزی خود بسکمک از معابر و خیابان های شهر های استان را نیز ضدعفونی و گندزدایی کردند و در سطح روستاها نیز با همکاری خانه های هلال اقدامات خوبی در بحث مقابله با کرونا صورت گرفت.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان اظهار داشت: ضد عفونی 154 مسجد، 4 زندان، 2 سرای سالمندان نیز بخش هایی از مبارزه اعضای داوطلب در بحث مقابله با ویروس کرونا بود.

دریکوند شرح داد: یکی دیگر از خدمات حوزه داوطلبان مشارکت در طرح پایش سلامت و غربالگری و طب سنجی مسافران در 25 ایستگاه هم پا با اعضای امداد و نجات و جوانان بود که در این بخش نیز توانستند خدمات خوبی را ارائه دهند.

وی گفت: تمهیداتی اندیشیده شد که 31 پزشک داوطلب ما به صورت آنلاین جوابگوی نیاز بیماران باشند که در این راستا به بیش ده هزار نفر خدمات ارائه شد.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان افزود: تا پایان بحران کرونا در سطح استان جهت حفظ سلامت مردم فعالیت های خود را با قدرت بیشتر ادامه خواهیم داد که در این راستا کارگاه های تولید ماسک در شهرستان ها ایجاد شده است تا به صورت رایگان در اختیار مردم قرار بگیرد.

دریکوند اظهار کرد: هموطنان می توانند از طریق کد دستوری #112 نیز می توانند کمک های نقدی خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 101

به "توزیع یک هزار بسته معیشتی توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع یک هزار بسته معیشتی توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید