آرتتا: خبرچین رختکن آرسنال را پیدا خواهم کرد، لو دادن اتفاقات تیم برای او تبعات خواهد داشت

به گزارش اهدا بلاگ، سرمربی تیم فوتبال آرسنال از رسانه ای شدن حادثه اخیر در این تیم ابراز نارضایتی کرد و به مسببان انتشار این خبر هشدار داد.

آرتتا: خبرچین رختکن آرسنال را پیدا خواهم کرد، لو دادن اتفاقات تیم برای او تبعات خواهد داشت

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، میکل آرتتا سرمربی تیم فوتبال آرسنال خاطرنشان کرد که میخواهد یک جلسه با دستیاران خود برگزار کند تا فردی که مسبب انتشار خبر درگیر میان دنی سبایوس و داوید لوئیز در زمین تمرینی توپچی ها شده را پیدا و او را مجازات کند.

جزئیات درگیری دو بازیکن آرسنال در انتها یک جلسه تمرینی در ابتدای هفته قبل، روز گذشته (آدینه) رسانه ای و اعلام شد که لوئیز مدافع برزیلی آرسنالی ها در واکنش به تکلی خشن از سوی هم تیمی اسپانیایی اش به بینی او ضربه ای زده است. این اتفاق با درگیری فیزیکی دو بازیکن ادامه پیدا نموده تا اینکه اعضای کادر فنی آنها را از یکدیگر جدا می نمایند. پس از انتشار این خبر سبایوس در صفحه شخصی خود پستی گذاشت و مدعی شد که این خبر کذب است. با این حال چند منبع دیگر به شبکه ESPN خاطرنشان کردند که میان سبایوس و لوئیز درگیر اتفاق افتاده هرچند که هیچ یک از آنها به خاطر این ماجرا از جلسه تمرینی اخراج نشده اند. آرتتا نیز رخ دادن این اتفاق را تأیید کرد.

فاش شدن این اتفاق به مذاق آرتتا خوش نیامده است و او خاطرنشان کرد که عواقب سنگینی در انتظار شخصی که این خبر را به رسانه ها رسانده، خواهد بود.او گفت: من اصلاً اینکه خبر این اتفاق به بیرون از تیم درز پیدا کرد را دوست ندارم و کسی که مسبب انتشار این خبر بوده را پیدا خواهم کرد. اگر آن شخص عمداً این کار را انجام داده و خلاف انتظارات ما از یکدیگر برای حفظ حریم خصوص و اتفاقات محرمانه عمل نموده باشد، برای او تبعات سنگینی خواهد داشت. من این موضوع را با دستیارانم هم در میان خواهم گذاشت.

این دومین باری است که سبایوس با یکی از هم تیمی هایش در آرسنال درگیر می گردد. دفعه قبلی او با ادی انکتیا درگیری پیدا کرد که هنگام گرم کردن بازیکنان برای مصاف با آرسنال فولام در هفته اول لیگ برتر انگلیس بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: ehdablog.ir شناسه مطلب: 528

به "آرتتا: خبرچین رختکن آرسنال را پیدا خواهم کرد، لو دادن اتفاقات تیم برای او تبعات خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرتتا: خبرچین رختکن آرسنال را پیدا خواهم کرد، لو دادن اتفاقات تیم برای او تبعات خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید